Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie


Zajmujemy się montażem SUFITÓW NAPINANYCH, WYKONYWANIEM POSADZEK ŻYWICZNYCH ORAZ KAMIENNYCH DYWANÓW
Do naszych realizacji stosujemy wyłącznie materiały sprawdzone, przebadane, posiadające niezbędne certyfikaty i atesty. Stawiamy na najwyższą jakość i precyzję wykonywanych usług. Zostawiamy Klientom pełną dowolność w wyborze przebogatej gamy kolorów, faktur, dowolności kształtu i innych parametrów, by efekt, który chcieliby osiągnąć spełniał nawet najbardziej wizjonerskie projekty.

Ozdobne PODŁOGI 3D to rozwiązanie, dzięki któremu dokonasz metamorfozy swoich pomieszczeń. Dowolna grafika, zdjęcie, które staje się posadzką użytkową, to absolutna innowacja w przestrzeni designu i aranżacji wnętrz.
Nie oznacza to jednak, że przestanie być przytulne. Jedynym ograniczeniem w zastosowaniu tego rozwiązania jest wyobraźnia – tego, co chcielibyśmy „narysować” na posadzce.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, z wielką chęcią udzielimy Państwu wszelkich informacji.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług