Skontaktuj się z Iluzjonista AS ILUZJI:

O mnie

DOŚWIADCZ MAGII...

Poznaj możliwości jakie stawia przed Tobą świat iluzji. Sprawdź jak możesz wywołać efekt niedowierzania na twarzach Twoich gości, przyjaciół, rodziny czy partnerów biznesowych!

EVENT

Spotkania biznesowe lubią odrobinę wytchnienia od kwestii zawodowych. W końcu nie samą pracą żyję człowiek. Chcesz zapewnić swoim partnerom i kontrahentom rozgrywkę na magicznym poziomie?

WESELE

To jedyna noc w Waszym życiu. Na pewno jej nie zapomnicie. Co powiecie jednak na to, by ten cudowny wieczór stał się magiczny za sprawą iluzji, która zachwyci zarówno Was jak i Waszych gości? Tego dnia możecie poczuć euforię wywołaną nie tylko uczuciem, które Was łączy!

WIECZÓR PANIEŃSKI/KAWALERSKI

Ostatnie chwilę „wolności” trzeba spędzić wyjątkowo! A cóż może być bardziej wyjątkowego od rzeczy, których nie będziesz w stanie wytłumaczyć? Zobacz na żywo pokaz iluzji i nie bój się powiedzieć wow w doborowym towarzystwie najbliższych przyjaciół!

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Zaskocz bliskich niestandardowym pokazem, który zapamiętają na długo. Nie od dziś wiadomo, że czasu spędzonego z rodziną nic nie zastąpi. Ale czy ubarwienie go pokazem pełnym magii nie jest kuszące?

Zlecenia indywidualne

Myślisz nad czymś specjalnym? Chcesz osiągnąć spektakularny efekt, ale nie do końca wiesz jak sprawić, by do tego doszło? AS Iluzji świadczy konsultacje, które w oparciu o swoje doświadczenie i umiejętności rozwija kreatywne przedsięwzięcia.

Planujesz stworzyć kreatywną reklamę, etiudę, czy spektakl? A może właśnie pracujesz nad filmem o tematyce szulerskiej czy karcianej? Pracujesz nad wyjątkowym teledyskiem? Szukasz ambasadora marki? Planujesz ciekawy film na swoim kanale na Youtube?

Napisz lub zadzwoń i przedstaw swój pomysł.

Iluzjonista AS ILUZJIWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług