Skontaktuj się z Błażej Tuszynski:

O mnie

Jeśli potrzebujesz fachowca w konkurencyjnych cenach w dziedzinach : Malowanie, Kamień ozdobny, Gipsowanie, Gładz, Sufity podwieszane, Kładzenie podłóg, Drobna elektryka. Zapraszam

Błażej Tuszynski – 1 opinia (od 1 klienta)

Remont mieszkania
1 grudnia 2018

Cóż mam napisać. Robota niby wykonana ale:
Progi odchodzą od podłogi
Poprawki jeśli chodzi o malowanie nie zrobione do końca
Gniazdka i przełączniki nie zostały zdemontowane do malowania(nawet ramka wokół przełącznika nie została zdemontowana,co oznacza że jak zmienie ramkę na przeźroczystą to mam 2 kolory na ścianie.
Pan Błażej nie miał nawet sprawnych narzędzi(na przykład wałek który kupiłem został przez niego zabrany,bo swój mu sie zużył).
Na położenie 4 pasów tapety potrzeba około 750 ml kleju , niemieckiego,wydajnego,nie był najtańszy?(chyba nie!)
Wszystkie taśmy,folie i inne rzeczy do zabezpieczenia zostały kupione przeze mnie(wydawało mi sie że firma która remontuje mieszkania powinna zabezpieczać podłogi i inne elementy mieszkania we własnym zakresie)
Centralna ściana w pokoju została spartaczona garbem na ściabie pod kinkietem który jest widoczny zarówno w dzień jak i kiedy kinkiet jest włączony wieczorem Na pytanie czy zostanie to poprawione zostałem zapewniony że tak a później jednak się już tego nie dało naprawić(brawo!)
Nie zagipsowane przewody od dzwonka(o montaż trzeba było się wykłucić bo niby sie nie za bardzo da).
To co mnie totalnie rozwaliło to cena która skoczyła o 700 złotych i nie byłoby w tym nić złego gdyby nie to że w tej cenie było 150 zł za zdemontowanie listwy ze ściany na której wisiały stare szafki kuchenne. Cena została podana po demontażu,przy rozliczeniu końcowym.Cena za wysoka względem jakości robót. Najwyraźniej trzeba zostawiać w rozliczeniu koncowym jakieś 500zł żeby "fachowcy" zmobilizowali sie do zrobienia poprawek. Ja tego nie zrobiłem i już miałem tego dość, więc sam sobie te poprawki zrobiłem.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Błażej TuszynskiWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług