Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Bartłomiej Kasprowicz:

O mnie

SPOTPRO to zespół profesjonalistów z wieloletnim stażem w zakresie projektowania graficznego oraz produkcji spotów reklamowych i animacji.

PRODUKUJEMY SPOTY PROMOCYJNE

Specjalizujemy się w tworzeniu spotów promocyjnych na nośniki DOOH (digital out-of-home), w tym w szczególności na telebimy (ekrany led), plazmy, nośniki digital signage w środkach komunikacji miejskiej, galeriach handlowych, marketach itp. Produkujemy również reklamy do internetu i telewizji. Projektujemy grafiki i animacje na potrzeby prezentacji multimedialnych.

REALIZUJEMY KAMPANIE REKLAMOWE

Obsługujemy dziesiątki nośników digital signage w Polsce w zakresie produkcji spotów reklamowych. Stale współpracujemy w wieloma właścicielami telebimów w całym kraju. Mamy doświadczenie w organizacji kompleksowych ogólnopolskich kampanii reklamowych na telebimach – od wyceny, przez produkcję reklam i ustalenie harmonogramów emisji, po raport końcowy ze zrealizowanej kampanii.

Więcej o nas na: www.spotpro.pl
Zobacz nasze realizacje na: www.youtube.com/spotpropl

Obszar wykonywania usług