Oceń wykonawcę

O mnie

Hello! :)

Masz obawy przed mówieniem w obcym języku, męczy cię angielska wymowa, może gramatyka wydaje Ci się trudna? No worries! Zapraszam na lekcje:) Bez względu na to, czy masz już opanowane podstawy, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z angielskim, razem uda nam się osiagnąć wymarzony cel na zajęciach ze *standardowego angielskiego*. Już po trzech miesiącach zauważysz różnicę i sam siebie zaskoczysz, bo nagle okaże się, że... zacząłeś lub zaczęłaś mówić w obcym języku!:)

A może szukasz nowej, lepszej pracy lub planujesz awansować w swojej obecnej firmie? Wyjazd za granicę czy kontakty z zagranicznymi kontrahentami – w każdej sytuacji przyda Ci się angielski na wysokim poziomie:) Jeśli pracujesz w logistyce, IT, księgowości, przemyśle, fitnessie lub jakiejkolwiek innej branży, zapraszam na lekcje z *profesjonalnego angielskiego*. Wycisnę z Ciebie siódme poty, ale będzie warto!
Na zajęciach z profesjonalnego angielskiego pomagam moim uczniom przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną, pisać poprawne e-maile służbowe oraz odbywać rozmowy telefoniczne w języku angielskim. Przyjdź na moje lekcje i powiedz z czym dokładnie masz problem – rozwiążemy go razem:) Moje doświadczenie, które zdobyłam pracując w międzynarodowej korporacji pozwala mi znacząco przyspieszyć tempo nauki, ponieważ wiem, na czym warto się skupić w nauce biznesowego angielskiego.

Prowadzę również *kursy przygotowujące do matury i egzaminu gimnazjalnego*. Przygotowania do tych egzaminów obejmują kompleksową naukę słownictwa, gramatyki oraz rozmowy w języku angielskim. Po takim kursie, nie tylko zdasz egzamin ze świetnym wynikiem, ale będziesz też w stanie płynnie posługiwać się angielskim.

Jeśli jesteś zainteresowany tylko konwersacjami, istnieje możliwość umówienia się na lekcje na Skype:)

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz e-mail:) Gdybym nie mogła odebrać telefonu, proszę o kontakt SMS. Lekcje standardowego angielskiego oraz lekcje przygotowująca do matury trwą 60 minut, cena za nie wynosi 50 zł. Zajęcia z profesjonalnego angielskiego również trwają 60 minut, a cena za nie wynosi 60 zł. Wpadajcie do mnie na lekcje, zapraszam na angielski na Krzykach:)

Let’s keep it touch! Cheers!
Your tutor,
Ida:)

Obszar wykonywania usług