Skontaktuj się z Ida Waszczuk:

O mnie

Szkoła Języków Obcych Ideal zaprasza na kursy z języka angielskiego i hiszpańskiego :)

facebook.com/IDEALSzkola/

Zajęcia są prowadzone przez dwóch lektorów – Ida uczy angielskiego, a Alejandro hiszpańskiego jako native speaker. Jesteśmy małą, rodzinną szkołą i uważamy, że to nasza duża zaleta :) Znamy każdego ucznia, jego wymagania i potrzeby.

Jako lektorzy gwarantujemy Ci maksymalną uwagę i skupienie oraz determinację w osiągnięciu celu. Nauczanie języków obcych jest naszą pasją i mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię do rozwijania Twojej językowej ciekawości.

Otwieramy nowe grupy przez cały rok - wszytsko zależy od ilości osób, które zapiszą się na listę oczekujących na nową grupę. UWAGA! Już DWIE osoby wystarczą aby stworzyć nową grupę! Dlaczego warto uczestniczyć w zajęciach grupowych? Są one tańsze, a dynamika zajęć jest większa. Ponadto, maksymalna ilość osób w grupie to TYLKO 4 osoby! Dajemy Ci więc gwarancję, że na każdych zajęciach będziesz miał okazję do wypowiedzi i współpracy z lektorem. Jeśli szukasz indywidualnego podejścia do nauki języka a przy tym nie chcesz wydawać dużo pieniędzy zapisz się do grupy na Twoim poziomie w Ideal!

Ceny za lekcje różnią się w zależności od ilości osób w grupie oraz ilości zajęć. Ceny zaczynają się już od 35 zł za godzinę zegarową (60 minut). Zadzwoń do nas, aby uzyskać więcej szczegółów i zapisać się na bezpłatne konsulatcje, podczas których sprawdzimy Twój poziom znajomości języka angielksiego :)

UWAGA! Jeśli zarekomendujesz nas swoim znajomym lub stworzysz z nimi grupę zajęciową oferujemy Ci 2 LEKCJE GRATIS!!!

Zapraszamy serdecznie!!

Ida i Alejandro

Ida WaszczukWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług