Skontaktuj się z Aa Bb, Bella Fantastica:

O mnie

Zajmujemy się przedłużaniem włosów oraz zabiegami keratynowymi
Usługi świadczymy na terenie całego kraj.u.
Jesli chcesz cieszyć się pięknymi, zdrowymi włosami - zapraszamy :)

Polecamy zajrzeć na nasz profil na fb - Bella Fantastica przedłużanie włosów & keratynowa odbudowa

Przedłużanie włosów
Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy marzą o pięknych, gęstych włosach, a z wielu przyczyn ich naturalna fryzura nie spełnia oczekiwań i powoduje niezadowolenie i niską samoocen
Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, wysłuchując dokładnie oczekiwań. Dzięki wzajemnej współpracy stylistów i fryzjerów osiągamy imponujący efekt końcowy, który jest składową Twoich marzeń i naszego doświadczenia oraz kompetencji. Każda osoba przedłużająca u nas włosy jest naszą wizytówką, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wyglądał i czuł się jak najlepiej.

Niezależnie od tego, czy Twój problem wynika z naturalnie cienkich, rzadkich włosów, czy ze źle wykonanej stylizacji, a może krótkich i wolno rosnących włosów , które kruszą się na końcach, jesteśmy w stanie Ci pomóc

Pracujemy na najwyższej jakości materiałach i wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie

Kobieta posiadająca piękne i zdrowe włosy jest uosobieniem kobiecości. Włosy dodają jej odwagi, siły przebicia, a przede wszystkim są jej niepodważalnym atutem i pozwalają poczuć się piękną. Niestety nie każda kobieta jest posiadaczką wspaniałych, gęstych, naturalnych włosów. Wydaje Ci się, że tylko Twoje włosy są płaskie, pozbawione blasku i objętości, a żadne zabiegi nie przynoszą trwalszych rezultatów? Nie przejmuj się. Bez względu na to czy masz włosy proste czy kręcone, dłuższe, czy całkiem krótkie, mamy receptę, która rozwiąże Twoje problemy.


Wbrew powszechnej opinii, zabieg przedłużania włosów nie musi wiązać się z horrendalnymi kosztami. Ile zatem kosztuje przedłużanie włosów? Warto mieć na uwadze, że koszt zależny jest od rodzaju zabiegu, zastosowanej metody, liczby wykorzystanych pasemek oraz długości i grubości naturalnych włosów. Nie jesteś pewien jaki rodzaj zabiegu wybrać i czy jego cena, będzie dla Ciebie przystępna? Zapraszamy do kontaktu.

Techniki przedłużania włosów:
Wykorzystujemy dwie techniki przedłużania włosów: Mikroringi i ultradźwęki . Po latach sprawdzania różnych metod, te dwie zostały u nas na stałe, poieważ uważamy je za najlepsze.

Ultradźwięki

Metoda ta wykorzystuje zjawisko „zimnej fuzji” do przedłużania włosów. Urządzenie służące do przedłużania włosów za pomocą ultradźwięków zastępuje rolę zgrzewarki, a przy tym jest bezpieczne, nie nagrzewa się tak, jak zgrzewarka, ale poprzez emisję ultradźwięków rozpuszcza keratynę. Niewątpliwą zaletą metody jest jej innowacyjność, precyzja i bezpieczeństwo. Łączenia są dyskretne i wytrzymałe. Metoda ta jest polecana szczagólnie blondynkom. Po ok 2 miesiącach zdejmujemy włosy, wykonujemy nowe łączenia i ponownie zakładamy.

Mikroringi
są to małe (zazwyczaj aluminiowe) obrączki zaciskane na włosach, dobierane w kolorze naturalnych włosów klientki. Mikroringi są mało widoczne, wręcz dyskretne. Główną zaletą metody jest to, że włosy nie są poddawane działaniu temperatury ani środków chemicznych, które to czynniki mogą mieć negatywny wpływ na strukturę włosa. Gdy odrost zaczyna przeszkadzać w codziennej pielęgnacji włosów (głównie przy czesaniu – osłabia to również trwałość łączeń) pasemka można zdjąć, zregenerować i założyć ponownie przy użyciu nowych obrączek. Zabieg taki wykonujemy średnio co 2-3 miesiące. Jest to okres optymalny, zarówno jeśli chodzi o trwałość łączeń, jak i wygodę codziennej pielęgnacji

Keratynowa odbudowa
Zabiegi keratynowe przeznaczone są dla osób, które codziennie zmagają się z puszącymi i trudnymi do ułożenia włosami, jak również dla osób które chcą zregenerować i odżywić włosy zniszczone zabiegami chemicznymi. Terapie keratynowe można wykonywać nawet na bardzo zniszczonych włosach ponieważ są to przede wszystkim zabiegi regeneracyjne.

Efekty keratynowego prostowania włosów
Po zakończeniu zabiegu włosy są gładkie, nawilżone, dogłębnie odżywione, zregenerowane, lśniące, sprężyste, podatne na stylizację.
Włosy po terapii keratynowej są także bardziej odporne na skręty i puszenie się w wilgotnym środowisku. Efekt prostych włosów to tak naprawdę jednie pozytywny efekt uboczny zabiegu, który może wystąpić ale nie musi :) Efekty zabiegu utrzymują się od kilku tygodni do nawet 5 miesięcy - zależy to od typu i gęstości włosów.

W swojej ofercie posiadamy zabiegi które służą do wyprostowania włosa jak i również produkty nie zmieniające jego struktury. Duża grupa klientek nie decyduje się na zabieg keratynowy z obawy przed wyprostowaniem swoich naturalnych loków. Z produktami na których pracujemyjest możliwe zregenerowanie włosów kuracją keratynową bez zmiany ich struktury.

Aa Bb, Bella FantasticaWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług