Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z SŁAWOMIR TURKO, BHP USŁUGA:

O mnie

Misją firmy jest pomoc Pracodawcom w działaniach zmierzających do poprawy warunków pracy w przedsiębiorstwach, zapewnieniu bezpieczeństwa dla zdrowia i życia ludzkiego.
Zmieniające się nieustająco regulacje prawne i obowiązki nakładane na Pracodawców z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP), bezpieczeństwa pożarowego (P.POŻ.), niejednokrotnie sprawiają problemy w poruszaniu się w gąszczu przepisów i ich interpretacji i wdrażaniu w firmie.
Usługi świadczone przez przedsiębiorstwo Bhp Usługa Sławomir Turko pomogą Państwu wypełnić szereg zobowiązań wynikających z przepisów w wymienionym zakresie.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta, działamy również na zasadzie outsorcingu. Korzystając z naszej kompleksowej usługi, zaoszczędzicie Państwo nie tylko czas,ale i pieniądze. Powierzone nam zadania możemy wykonywać w siedzibie Zlecającego, jednakże w przypadku niedysponowania miejscem do przeprowadzenia szkoleń dla pracowników zapewniamy salę wykładową zaopatrzoną w nowoczesny sprzęt audiowizualny, niezbędne prezentacje multimedialne oraz serwis kawowy. Dostosowujemy się do każdych, także zmieniających się warunków.
Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, po konkurencyjnych cenach. Współpraca z nami z pewnością przyniesie Państwu wymierne korzyści.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i podjęcia współpracy.
www.bhpusluga.pl

Obszar wykonywania usług