Skontaktuj się z Biuro Rachunkowe:

O mnie

Jesteśmy doświadczonym zespołem księgowych.


Naszym priorytetem jest zawsze jak najwyższy poziom świadczonych przez Nas usług oraz zadowolenie klienta. Wszystkie nasze usługi są indywidualne dostosowane do potrzeb naszych klientów

Współpracę z Klientem opieramy na partnerstwie, indywidualnym podejściu, proponując profesjonalne i nowatorskie rozwiązania,które pomogą osiągnąć zamierzony cel. Staramy się być zawsze dla Przedsiębiorców najlepszym partnerem w biznesie.

Świadczymy usługi dla przedsiębiorców;w indywidualnych jak i spółek cywilnych, jawnych, spółek z o.o., komandytowych, fundacji i stowarzyszeń

Specjalizujemy się w obsłudze Z.P.Ch.R. oraz oferujemy swoją pomoc przy zatrudnieniu osób niepełnosprawnych (od zatrudnienia do zwolnienia).
Gwarantujemy oszczędność Państwa cennego czasu, pewność terminowej realizacji zleceń i optymalizację ryzyka gospodarczego. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie tak aby współpraca dawała jak najlepsze efekty.

Skorzystaj z usług naszego biura z siedzibą w Wojkowicach, gdzie poprzez zdalną obsługę możemy zaoferować konkurencyjne ceny i naprawdę wygodne działanie.

Posiadamy Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów nr 47764/2010,
obowiązkowe ubezpieczenie OC jak i ubezpieczenie KPiR, kadry i płace

Świadczymy usługi w zakresie:

Wysyłamy JPK na podstawie ewidencji VAT

1. Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek oraz osób fizycznych, stowarzyszeń, fundacji:

2. Obsługa Zakładów Pracy Chronionej oraz Firm zatrudniających osoby niepełnosprawne, zarówno w sprawach księgowych, kadrowo-płacowych, a w szczególności sporządzanie wniosków do PFRON oraz ich rozliczanie.
W zakresie obsługi dofinansowań z PFRON naszym klientom proponujemy comiesięczne rozliczenia dofinansowań w systemie SODIR, prowadzenie dokumentacji rejestracyjnej i rozliczeniowej, monitorowanie statusu firmy w PFRON. Dzięki pomocy z PFRON pracodawca może ubiegać się o dofinansowanie dla osoby niepełnosprawnej lub pozyskać środki na zatrudnienie inwalidy. Dofinansowanie na zatrudnienie pracownika nie obciąży kosztów firmy a dzięki temu pracownik niepełnosprawny ma realne szanse zarobkowe.

3. Prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów

4. Prowadzenie kompleksowej ewidencji na zasadach ryczałtu

5. Pełnej obsługi przedsiębiorstw w zakresie kadrowo-płacowym

6. Pełnej obsługi przedsiębiorstw w zakresie ubezpieczeń społecznych

7. Rozliczeń rocznych podatku od osób fizycznych PIT prowadzących działalność gospodarczą oraz osób prawnych CIT

8. Wypełniania wniosków do wszelkich instytucji finansowych

9. Współpracy z inspektorem BHP

http://conti-biuro.pl/

Biuro RachunkoweWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług