Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Rafał Kwiatkowski, Biuro Tłumaczeń TRANSLAX:

O mnie

Specjalizujemy się w tłumaczeniach technicznych, a naszymi bezpośrednimi odbiorcami są m.in. PESA, BZ WBK/Santander, Apator, Whirlpool/Indesit, LOT, Black Red White, VW, PGE, TVN, Comarch. Marka Translax powstała 10 lat temu, współpracujemy obecnie z ponad 2000 Klientami, dysponujemy 20 oddziałami w Polsce i zagranicą.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji? Wyznaczamy standardy, jako lider w branży tłumaczeniowej w Polsce.

1. w 2010 roku wprowadziliśmy bezpłatne repetycje – jeśli tekst powtarza się, to jest tłumaczony, ale nie generuje opłat (za powtarzany fragment), dlatego każde tłumaczenie wyceniamy indywidualnie – sprawdzając, czy nie tłumaczyliśmy już podobnych fragmentów w przeszłości.

2. w 2013 roku wprowadziliśmy rozliczenie na słowa. Inni podają ceny za 1400-1800 znaków ze spacjami, od tego czasu wiele biur wzięło z nas przykład i rozliczają stronę jako 250 słów. To słowa są nośnikiem informacji, a nie spacje, czy znaki interpunkcyjne.

3. Twoje publikacje będą wyglądać identycznie mimo innego języka – dbają o to wewnętrzni graficy i specjaliści DTP.

Zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://translax.eu/. Znajdują się tam informacje o naszych Klientach, usługach, referencje itp.

W razie zainteresowania dłuższą rozmową telefoniczną lub spotkaniem zachęcam do kontaktu. Na początku współpracy kładziemy nacisk na zrozumienie Twoich potrzeb i nomenklatury, co pozwoli dobrze dopasować procedury oraz warunki współpracy. Z zasady mamy pomagać w zakresie tłumaczeń – to my musimy się dostosować do Ciebie, nie odwrotnie.

Zachęcam również do skorzystania z bezpłatnej próbki tłumaczenia, którą możemy dla Ciebie wykonać w celu dobrania tłumacza odpowiadającego Twoim oczekiwaniom.

Obszar wykonywania usług