Skontaktuj się z Błażej Beczkowski, AleWitryna.pl:

O mnie

http://alewitryna.pl
-== Strony WWW ==-
Projektujemy i tworzymy strony internetowe. Wykonamy dla Ciebie od podstaw stronę firmową, sklep internetowy, blog, magazyn informacyjny i wiele innych projektów według Twojego pomysłu.
-== Projekty graficzne ==-
Obecność w internecie to nie wszystko. Warto reklamować się również lokalnie starymi sprawdzonymi sposobami. Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie projekt logo, plakatu, ulotki, baneru zarówno na stronę jak i wielkoformatowy do druku na PVC, naklejki na witrynę sklepu, biura.
-== Marketing w Internecie ==-
Nawet najlepiej przygotowana strona nie przyniesie zadowalającego efektu jeśli nie będzie odpowiednio widoczna w internecie. Zapoznaj się z naszą propozycją na pozycjonowanie SEO i SEM, a także kampanie AdWord czy Mailing/Newsletter. Posiadamy elastyczną ofertę dopasowaną na potrzeby każdego budżetu.
-== Opieka nad witryną i serwis ==-
Na twojej stronie coś nie działa? Problemy ze sklepem internetowym? W takim razie dobrze trafiłeś, z chęcią wykonamy dla Ciebie prace serwisowe. Możesz także zlecić nam stałą opiekę nad Twoją witryną, aukcjami allegro czy sklepem internetowym. Zawsze proponujemy najbardziej optymalne rozwiązania.
-== Szablony allegro ==-
Prowadzisz sprzedaż lub ogłaszasz usługi za pośrednictwem allegro? Zgłoś się do nas a zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie indywidualny szablon aukcji internetowych allegro. Dzięki niemu wyróżnisz się z tłumu sprzedających. Dostępne również opcje z hostingiem zdjęć.
-== Sprzedaż gotowych rozwiązań ==-
Prowadzimy sprzedaż gotowych rozwiązań jakimi są gotowe motywy WordPress, szablony allegro. Opcje te przeznaczone są dla klientów z podstawową wiedzą w temacie zakładania i prowadzenia stron. W sprzedaży dostępne również pakiety usług (hosting, tworzenie strony itp.)

Błażej Beczkowski, AleWitryna.plWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług