Rafał Murawski, BLUPRO sp. z o.o.

Września, WielkopolskieOnline 3 lata temu

O mnie

BLUPRO – projekty informatyczne XXI wieku.

Specjalizujemy się w projektowaniu, optymalizowaniu i wdrażaniu aplikacji mobilnych (Android, iOS) oraz sieciowych (w tym baz danych).

Obsługujemy projekty IT na każdym etapie realizacji – pomagamy przygotować analizę prawną i biznesową, stworzyć aplikację i ją wdrożyć, a następnie przeprowadzić działania marketingowe zmierzające do komercjalizacji produktu.

Nasze rozwiązania tworzymy z myślą o potrzebach jutra. Chcemy, aby nasi Klienci zawsze byli o krok przed konkurencją - dlatego nie myślimy szablonowo. Staramy się łączyć ewolucję z rewolucją, bo tylko w ten sposób można wytyczać nowe ścieżki technologiczne.

Nie znamy się na wszystkim, bo nie jest to kluczem do sukcesu. Każdy z Nas ma określone zadania i kompetencje, które rozwija, dzięki czemu może nazywać się Specjalistą i bez wahania wziąć odpowiedzialność za powierzoną mu część projektu. BLUPRO to zespół - nie mówimy "ja", lecz "My". Dlatego finalny produkt jest wynikiem wspólnej pracy... Specjalistów.

Jesteśmy z pokolenia 80+ ;) Wciąż młodzi duchem, ale z bogatym doświadczeniem zawodowym. W pracy nie baliśmy się wyzwań - przez wiele lat zdobywaliśmy wiedzę, kompetencje i doświadczenie, które teraz procentują rosnącym licznikiem zadowolonych Klientów.

Skontaktuj się z Nami zanim wyprzedzi Cię konkurencja!

Opinie o "BLUPRO sp. z o.o."

Brak opinii.

Jesteś zadowolonym klientem?

Usługi świadczone przez "BLUPRO sp. z o.o." 45

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika