Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Zajmujemy się projektowaniem, wdrażaniem i produkowaniem różnych form reklam, zarówno z zakresu reklamy zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Nasze produkty i usługi podzieliliśmy na kilka kategorii:
- reklama świetlna (litery 3D z plexi i taśmy aluminiowej, kasetony, litery podświetlane od tyłu),
- podświetlane dekoracje ślubne (napisy w stylu retro z żarówkami jak i litery LOVE podświetlane RGB i sterowane z pilota, SERCE)
- reklama zewnętrzna (reklama przestrzenna ze styroduru, szyldy, tablice, szablony malarskie, banery, naklejki magnetyczne, ekspozytory i prezentery)
- produkty dekoracyjne dla biznesu i domu,
- kreacja wizerunku,
- materiały drukowane,
- publikacje online.
Świadczymy również usługi frezowania i grawerowania CNC, gięcia taśm aluminiowych i cięcia laserowego, cięcia termicznego, plotowania, projektowania graficznego i wiele innych.
Obecnie sprzedajemy produkty i świadczymy usługi na terenie całego kraju, jak również eksportujemy nasze wyroby do krajów Europy.

Po więcej informacji oraz zdjęć z naszych realizacji zapraszamy na brandekor.pl. Jeśli zaprezentowane prace oraz nasz obszar działalności wychodzą naprzeciw Państwa oczekiwaniom, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu: biuro@brandekor.pl.

Obszar wykonywania usług