Bres-Bud Michał Jarek

Dąbrowa Górnicza, ŚląskieOnline 3 lata temu

O mnie

Firma Bres-Bud Michał Jarek powstała w 2010 roku, możemy więc pochwalić się już wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej.
Oferujemy szerokie spektrum usług budowlanych, modernizacyjnych i wykończeniowych zarówno w zakresie budownictwa miejskiego jak i przemysłowego. Swoją działalność na rynku koncentrujemy na usługach realizowanych w systemie generalnego wykonawstwa i kompleksowej realizacji inwestycji oraz wszelkiego rodzaju prac modernizacyjno - remontowych.
Naszą załogę stanowi zespół rzetelnych fachowców posiadających niezbędne przygotowanie zawodowe. Dodatkowo nieustannie podnosimy kwalifikacje pracowników i zapewniamy pracę na wysokiej jakości sprzęcie, aby wszystkie zamierzone zadania mogły być wykonywane szybko i efektywnie.
Świadczymy usługi najwyższej jakości, gwarantujące pełne zadowolenie Klientów. Każda inwestycja traktowana jest przez nas w sposób indywidualny i towarzyszy jej profesjonalne doradztwo w zakresie doboru materiałów budowlanych, a terminowość i szybkość wykonywania zamówionych prac zgodnie z ustalonymi harmonogramami to nasz kolejny atut.
Naszym celem jest nieustanny rozwój, wykonywanie prac budowlanych w oparciu o innowacje, jednocześnie wykorzystując solidne i sprawdzone rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu!
www.bres-bud.pl

Opinie o "Bres-Bud Michał Jarek"

Brak opinii.

Jesteś zadowolonym klientem?

Usługi świadczone przez "Bres-Bud Michał Jarek" 186

Remont (42)

Cennik

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika