Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Masaż ciała i duszy:

O mnie

Serdecznie zapraszamy na zabiegi masażu relaksacyjnego całego ciała jak i częściowego. Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością. Cena zabiegu już od 40 zł. Wraz z żoną jesteśmy dyplomowanymi technikami masażystami. Zabieg możemy wykonać w gabinecie lub dojechać do klientki/klienta z własnym stołem do masażu. Wykonujemy też różne inne rodzaje masażu.

Pełną ofertę i ceny znajdziesz na naszej stronie www.masaz.club

Proponujemy: masaż relaksacyjny masaż klasyczny masaż leczniczy masaż rehabilitacyjny masaż kręgosłupa po urazach masaż antycellulitowy bańką chińską masaż ujędrniający masaż dla kobiet w ciąży drenaż limfatyczny masaż wyszczuplający masaż regeneracyjny po wysiłku masaż geriatryczny dla osób w podeszłym wieku masaż izometryczny masaż w ogrodzie na łonie natury światłolecznictwo - naświetlanie lampą sollux.

Zobacz film przedstawiający jak wygląda jeden z naszych masaży https://www.youtube.com/watch?v=dBpiINT8GL8

Obszar wykonywania usług