Skontaktuj się z Teresa Ziembla, Brygada102.pl sp. z o.o.:

O mnie

Wykonujemy generalne remonty:

mieszkań,
domów,
biur i magazynów,
sklepów i restauracji,
starych mieszkań i domów.
Oferujemy malowanie, flizowanie, tapetowanie.


Remonty Kraków - remontujemy mieszkania, domy, biura itp. Odpowiadamy na wzrastające potrzeby i oczekiwania klientów, a także korzystając z doświadczeń zdobytych na rynku krajowym wzbogacamy swoją ofertę wdrażając nowe usługi w zakresie prac remontowo budowlanych.

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę kompleksowych usług remontowo budowlanych w dziedzinie instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych. W razie awarii instalacji elektrycznej mogą Państwo skorzystać z usług naszej ekipy dostępnej 24 godziny na dobę.

Okna Kraków - Poszerzyliśmy świadczoną przez nas działalność o szeroki zakres usług remontowo montażowych drzwi i okna z Krakowa. Posiadamy wyspecjalizowaną ekipę montażystów okna PCV oraz okien drewnianych i autoryzowaną przez firmę Gerda ekipę montażystów drzwi. Przy zakupie okien plastikowych udzielamy bardzo dużych rabatów. Kompleksowa obsługa nasze firmy pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze.

Zapraszamy również do zakupów w naszym sklepie internetowym remontowo budowlanych. Atrakcyjne rabaty, udzielane nawet do 25% są bardzo korzystne dla naszych klientów.

Rozszerzyliśmy ofertę naszej firmy remontowo budowlanej podejmując współpracę z liderem w branży mebli do zabudowy. Usługa ta przeznaczona jest głównie dla hoteli i biur. Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości produktów związanych z zabudową.

W naszym działaniu stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm świadczonych usług. Mamy nadzieję, iż nasza oferta remonty Kraków - Warszawa wzbudzi Państwa zainteresowanie.

Jesteśmy firmą z dużym stażem w branży remontowo budowlanej, znamy potrzeby naszych klientów i jesteśmy gotowi sprostać nawet tym najbardziej wymagającym zleceniom. Dobre zaplecze techniczne, oraz wysokie kwalifikacje naszego zespołu, zapewnią Państwu naprawdę wysoki standard wykonanej przez nas usługi.

Teresa Ziembla, Brygada102.pl sp. z o.o.Wykonywane usługi

Budowa domu

Obszar wykonywania usług