Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Patryk Rusak, BudexPol:

O mnie

STRONA GŁÓWNA

WSZELKIE PRACE REMONTOWE
rozbieranie i przestawianie ścian i ścianek
wykonywanie gładzi gipsowej
układanie podłóg (panel, deska barlinecka)
układanie glazury, terakoty, gresu i innych okładzin
biały montaż
malowanie i tapetowanie

ROBOTY W TECHNOLOGII GK
sufity podwieszane
ścianki działowe
zabudowy wszelkiego rodzaju
suche tynki tj. licowanie ścian płytami GK

INNE
kompleksowe remonty mieszkań i biur
instalacje elektryczne, hydrauliczne
instalacja halogenów i światła LED
meble kuchenne na wymiar
montaż drzwi
zaopatrujemy w materiały na uzgodnionych
Proszę o kontakt telefoniczny
W godzinach od 6-22
7 dni w tygodniu.

Patryk Rusak, BudexPol Opinie

Usługi remontowe
4 marca 2019

Ostrzegam wszystkich przed tą firmą - nie szanują powierzonego materiału, nie zabezpieczają np. drzwi i okien przed zabrudzeniem czy uszkodzeniem, nie potrafią utrzymać porządku w w miejscu pracy, nie wyrabiają się na czas, wszystkie słowa właściciela nie są nic warte, w efekcie końcowym dużo niedoróbek. Właściciel w trakcie prac pije ze swoimi pracownikami. Do tego brak kultury osobistej w relacjach z sąsiadami. Może tanio ale nie warto bo dużo z nimi nerwów. Nie że nie polecam - ostrzegam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Malowanie i tapetowanie wnętrz
9 lipca 2018

Po pierwsze wykonawca jest osobą o niskich umiejętnościach w zakresie remontowania (malowanie, tapetowanie), prace które wykonał wymagają naprawy. Po drugie jest osobą niesłowną, co chwile zmienia zdanie, wymyśla różne historie w celu wytłumaczenia efektu swoich prac. Po trzecie wykonawca nie dotrzymał ustalonego przez siebie wcześniej terminu wykonania prac oraz nie poprawił źle wykonanej pracy. W ostatni dzień, kiedy usługa miała być wg wcześniejszych ustaleń kończona nie przyszedł w ogóle do pracy i nawet nie zadzwonił. Po moim telefonie z innego aparatu tłumaczył się, że zgubił mój numer, potem, że mu telefon się rozładował. Ale jakimś „cudem” mimo rozładowanego telefonu, mnie się udało do Pana zadzwonić  Na odchodne wykonawca powiedział, że on tak naprawdę to ogrodzeniami się zajmuje  Podsumowując mimo braku umiejętności , opóźnieniach w pracy Wykonawca zawsze miał czas na papierosa i na rozmowy telefoniczne. Gorąco NIE POLECAM.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Patryk Rusak, BudexPolWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług