Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Patryk Rusak, BudexPol:

O mnie

STRONA GŁÓWNA

WSZELKIE PRACE REMONTOWE
rozbieranie i przestawianie ścian i ścianek
wykonywanie gładzi gipsowej
układanie podłóg (panel, deska barlinecka)
układanie glazury, terakoty, gresu i innych okładzin
biały montaż
malowanie i tapetowanie

ROBOTY W TECHNOLOGII GK
sufity podwieszane
ścianki działowe
zabudowy wszelkiego rodzaju
suche tynki tj. licowanie ścian płytami GK

INNE
kompleksowe remonty mieszkań i biur
instalacje elektryczne, hydrauliczne
instalacja halogenów i światła LED
meble kuchenne na wymiar
montaż drzwi
zaopatrujemy w materiały na uzgodnionych
Proszę o kontakt telefoniczny
W godzinach od 6-22
7 dni w tygodniu.

Patryk Rusak, BudexPol Opinie

4 października 2019

Witam, rowniez OSTRZEGAM WSZYSTKICH!!!
Brak organizacji pracy, ciagle wymowki . Pan Patryk mial tu inne konto szkoda, ze nie widzialam wczesniej tych ocen. Slowa Pana Patryka nic nie znacza, brak terminowosci, wymowki, na koniec wzial pieniadze na material, ktory mial kupic i zniknal. telefon wylaczony. Burdel taki zostawiony, ze wstyd. Brak slow i niedowierzanie, ze mozna byc takim czlowiekiem .

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Remont mieszkania
4 marca 2019

Ostrzegam wszystkich przed tą firmą - nie szanują powierzonego materiału, nie zabezpieczają np. drzwi i okien przed zabrudzeniem czy uszkodzeniem, nie potrafią utrzymać porządku w w miejscu pracy, nie wyrabiają się na czas, wszystkie słowa właściciela nie są nic warte, w efekcie końcowym dużo niedoróbek. Właściciel w trakcie prac pije ze swoimi pracownikami. Do tego brak kultury osobistej w relacjach z sąsiadami. Może tanio ale nie warto bo dużo z nimi nerwów. Nie że nie polecam - ostrzegam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Malowanie ścian
9 lipca 2018

Po pierwsze wykonawca jest osobą o niskich umiejętnościach w zakresie remontowania (malowanie, tapetowanie), prace które wykonał wymagają naprawy. Po drugie jest osobą niesłowną, co chwile zmienia zdanie, wymyśla różne historie w celu wytłumaczenia efektu swoich prac. Po trzecie wykonawca nie dotrzymał ustalonego przez siebie wcześniej terminu wykonania prac oraz nie poprawił źle wykonanej pracy. W ostatni dzień, kiedy usługa miała być wg wcześniejszych ustaleń kończona nie przyszedł w ogóle do pracy i nawet nie zadzwonił. Po moim telefonie z innego aparatu tłumaczył się, że zgubił mój numer, potem, że mu telefon się rozładował. Ale jakimś „cudem” mimo rozładowanego telefonu, mnie się udało do Pana zadzwonić  Na odchodne wykonawca powiedział, że on tak naprawdę to ogrodzeniami się zajmuje  Podsumowując mimo braku umiejętności , opóźnieniach w pracy Wykonawca zawsze miał czas na papierosa i na rozmowy telefoniczne. Gorąco NIE POLECAM.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Patryk Rusak, BudexPolWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Złota rączka

Usługi prawne i administracyjne

Obszar wykonywania usług