Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnieOferuję Państwu szeroki wachlarz usług budowlanych, remontowych i wykończeniowych - wysokiej jakości wykończenia wnętrz.

Mamy bardzo duże doświadczenie w układaniu płytek glazury, terakoty, gresu. Specjalizujemy się również w wykonywaniu wysokiej jakości gładzi gipsowej oraz malowaniu mieszkań. Proponujemy usługi i instalacje elektryczne, wodne, grzewcze. Pomagamy w doborze oraz zakupie materiałów niezbędnych do wykonania zlecenia.

Dokonujemy bezpłatnych wstępnych wycen na podstawie planów i projektów lub po prostu podstawowych informacji takich jak zakres prac i metraż. By otrzymać wstępną wycenę wystarczy przesłać jak najwięcej informacji o zleceniu na nasz e-mail. Dokładną wycenę sporządzamy na miejscu po obejrzeniu i omówieniu zakresu prac. Zazwyczaj dokładna wycena niewiele różni się od wstępnej.

Posiadam grono zadowolonych klientów,referencje oraz możliwość zobaczenia wcześniejszych prac.

Zakres usług:

* kompleksowe wykończenia mieszkań i domów
* glazura terakota
* kamienie dekoracyjne
* malowanie (małe i duże metraże)
* gładzie gipsowe
* układanie paneli i desek podłogowych
* obniżania sufitów
* wszelkiego rodzaju nietypowe zabudowy
* tynki dekoracyjne
* montaże kominków + zabudowy
* instalacje wodno-kanalizacyjne
* montaż grzejników,
* budowy ścian działowych,
* instalacje elektryczne
* adaptacja poddaszy,
* inne prace

Wykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Hydraulik

Obszar wykonywania usług