Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Adrian Stańczyk:

O mnie

Skład Materiałów Budowlanych "BUDMET" powstał w 1998 roku. Od tamtej pory stanowimy ważny element lokalnego rynku branży materiałów budowlanych. Od początku swojego istnienia stawiamy na partnerstwo z firmami z sektora budowlanego oraz klientami indywidualnymi starając się zaspokoić te dwa segmenty rynku. Dziś jesteśmy znanym i preferowanym dostawcą materiałów budowlanych w Krakowie i okolicach. Założycielem i właścicielem firmy jest Jerzy Czubaj.

Posiadamy trzy oddziały:
ul. Tyniecka 188
ul. Lipińskiego 4
ul. Krakowska 16

Zapraszamy firmy oraz klientów indywidualnych do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy bogaty asortyment materiałów budowlanych i metalowych. Jesteśmy wiodącym dostawcą ceramiki Wieneberger, Ytong oraz cementu. Bezpłatnie dostarczamy i rozładowujemy materiały na miejscu wskazanym przez klienta (nasze samochody posiadają dźwigi HDS oraz dłuzyce do przewożenia stali)

Zapewniamy obsługę firmom wykonawczym, klientom hurtowym, prowadzimy także sprzedaż detaliczną. Dostarczamy najlepszej jakości materiały budowlane na lokalnym rynku w małopolsce. Dzięki stale rozwijającej się flocie i przestrzeniach do składowania materiałów budowlanych jesteśmy elastyczni i możemy zaopatrywać przedsięwzięcia budowlane dowolnej wielkości. Pomagamy na każdym etapie budowy. Służymy doświadczeniem i fachową poradą w doborze materiałów do budowy i wykończenia. Współpracujemy również z lokalnymi wykonawcami, dzięki czemu tworzymy atrakcyjne pakiety obejmujące nie tylko dostarczenie materiałów budowlanych, ale również realizację inwestycji.

Adrian StańczykWykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Hydraulik

Obszar wykonywania usług