Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Zbigniew Lekarczyk:

O mnie

Pomysł na pielęgnację ogrodu zrodził się z umiłowania ogrodu, zieleni, z umiłowania natury. Szczególnie własnego ogrodu w Tarnowie. Miłość do przyrody i ogrodu trwa już czterdzieści dwa lata. Inspiracja pochodzi więc z rodzinnego przydomowego ogrodu i letniego ogrodu pod Gdynią.

Zapracowany? Zajęta i zabiegana? Dostępne mamy także usługi glazurnicze, stolarskie, montaż drzwi i okien. Zatrudniamy i współpracujemy ze stolarzami, ogrodnikami, monterami.

Drodzy Klienci. Dziękuję wam za zaufanie. Wierzę że nasz współpraca będzie długofalowa. Jednocześnie polecam moich klientów jak np: Stafan Grocholski, Discoverit Michał Jarząb , Marcin Godlewski,  Radio Max (obecnie Eska) .

Powierzając nam swój ogród zyskujesz następujące korzyści:
1. Pewność z prawidłowo pielęgnowanego ogrodu.
2. Gwarancja wiedzy, doświadczenia i umiłowania tego co robimy.
3. Obycie w świecie a więc znajomość wielu innych posesji i nieruchomości, skwerów ogrodów, parków.
4. Korzystne ceny,
5. Dobra jakość wykonania.
6. Krótkie terminy realizacji.

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji lub macie zapytania ofertowe proszę skontaktować się z naszym Kierownikiem Projektów, dziękuję.

Zbigniew Lekarczyk Opinie

Tynkowanie ścian
11 października 2018

Przezabawny gość, nie ma narzędzi do wykonania prac i nie potrafi wykazać się doświadczeniem, oraz trafić na umówione miejsce o czasie...

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Układanie płytek
10 października 2018

Istny dramat!Pan miał do wykonania odnowienie balkonu niespełna 5m2!Prace obejmowały wymiane płytek i odnowienie barierek z betonowym wypełnieniem.Pan stawił sie bez jakiegokolwiek sprzętu z nienacka bez potwierdzenia terminu!Materiały musiałam dostarczać we własnym zakresie również!Rezultat płytki położone popękane z rozjazdem kilometrowym,barierki nie domalowane a płytki zamazane fuga którą osobiście po prawie dwóch dobach musiałam skrobać.Gożej niz żenada!Niech Pan lepiej zamknie działalność bo niebawem dopyta sie biedy!Nie wspomnę że poprawki które wynikały z błędu w sztuce miały zwiększyc koszty usługi...no totalny brak poszanowania czegokolwiek!Naprawdę radzę unikać Jegomościa!!!Pan powinnien zwrócić mi za koszty sprzątania i skrobania fuszerki już nie wspominając że naraził mnie na dodatkowe koszty zakupu materiałów!Osoba bardzo nie profesjonalna w domu panował istny syf przez 3 dni mimo ze w domu przebywało małe dziecko Panowie uskuteczniali awantury w wyniku czego dosłownie zostali wyproszenii z mieszkania!Nie polecam zapowiadało sie tak pięknie a wyszło jak zwykle!!!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Układanie płytek
8 października 2018

Naprawdę NIE polecam. Pan nie wie co robi, absolutnie nie zna się na swojej pracy. Przyszedł do pracy z kielnią i diaksem bez żadnego sprzętu do pracy! Kazał mi załatwić wszystko inne. Tak jak był ubrany w jeansy koszule i mokasyny tak zaczął robić zaprawę! Nie wiedział nawet jak zabrać się do pracy. Nie wyczyścil nawet podłogi... Pomijam fakt że chciał kłaść płytki na PCV! Koszmar. Pan twierdzi że jeśl właścicielem firmy i jego pracownicy nie mieli czasu! Oczywiście pan został wyrzucony z mieszkania na co na końcu zapytał jeszcze czy nie znam kogoś do pracy bo on potrzebuje. Normalnie śmiech. NIE POLECAM!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Zbigniew LekarczykWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług