Oceń wykonawcę

O mnie

Jesteśmy Polsko-Ukraińską firmą oferującą pełen zakres usług budowlanych. Działalność rozpoczęła się 13 lat temu, w Charkowie na Ukrainie. W chwili obecnej całkowicie przenieśliśmy nasz zespół do Łodzi.

Początkowo wykonywaliśmy prace dekarskie i elewacyjne, jednak ze względu na kryzys z 2008 roku przeszliśmy na generalne roboty budowlane: fundamenty, roboty betonowe i zbrojeniowe, murowanie bloku i cegły itp. Od 2012 roku nasza firma zaczęła rozwijać na Ukrainie prefabrykowaną konstrukcję szkieletową oraz włączyła do swojej propozycji prace wykończeniowe lokalu na zasadzie "pod klucz".

Nasi eksperci nieustannie doskonalą swoje umiejętności w zakresie instalowania nowoczesnych materiałów. Na przykład regularnie uczestniczymy w seminariach prowadzonych przez Saint-Gobain, Pruszyński, Metrotile, Braas, Henkel Bautechnik

Wykonywane usługi

Opinie

Budowa domu

5 października 2018

Już dawno marzyłem o prywatnym domu. Ta firma zbudowała nam dom 90m2 od początku do końca w 4 miesiące. Teraz mamy najoszczedniejszy i najautonomiczniejszy dom że wszystkich znajomych. Teraz Gleb robi nam zadaszenie samochodowe. Polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Budowa domu

5 października 2018

Pracowaliśmy z Glebem przy budowie mojego domu prywatnego. Mam dom ceglany w Odessie, powierzchnia 160m2. Miałem skończony tylko fundament, firma Gleba zrobiła wszystko do stanu gotowego. Budowa domu zajęła 5 miesięcy, następne 3 miesiące wykończenie wnętrz.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług