Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Gleb Glebov, BystryDom:

O mnie

Jesteśmy Polsko firmą oferującą pełen zakres usług budowlanych. Działalność rozpoczęła się 13 lat temu, w Charkowie na Ukrainie. W chwili obecnej całkowicie przenieśliśmy nasz zespół do Łodzi od października 2018 roku.

Początkowo wykonywaliśmy prace dekarskie i elewacyjne, jednak ze względu na kryzys z 2008 roku przeszliśmy na generalne roboty budowlane: fundamenty, roboty betonowe i zbrojeniowe, murowanie bloku i cegły itp. Od 2012 roku nasza firma zaczęła rozwijać na Ukrainie prefabrykowaną konstrukcję szkieletową oraz włączyła do swojej propozycji prace wykończeniowe lokalu na zasadzie "pod klucz".

Nasi eksperci nieustannie doskonalą swoje umiejętności w zakresie instalowania nowoczesnych materiałów. Na przykład regularnie uczestniczymy w seminariach prowadzonych przez Saint-Gobain, Pruszyński, Metrotile, Braas, Henkel Bautechnik

Gleb Glebov, BystryDom Opinie

Montaż sufitu podwieszanego
11 listopada 2019
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Budowa domu
8 lipca 2019
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Budowa domu jednorodzinnego
6 maja 2019

Polecam wykonawcę, zasadnicza większość prac wykonana poprawnie. Jak to "na budowie" zdarzały się błędy i poprawki - realizowane przez Gleba sprawnie i bezkonfliktowo. Zaangażowanie pracowników wysokie, szczególnie Pana Andrzeja doświadczonego murarza i cieśle.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Gleb Glebov, BystryDomWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Montaż i naprawa

Usługi prawne i administracyjne

Obszar wykonywania usług