Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Jesteśmy Polsko firmą oferującą pełen zakres usług budowlanych. Działalność rozpoczęła się 13 lat temu, w Charkowie na Ukrainie. W chwili obecnej całkowicie przenieśliśmy nasz zespół do Łodzi od października 2018 roku.

Początkowo wykonywaliśmy prace dekarskie i elewacyjne, jednak ze względu na kryzys z 2008 roku przeszliśmy na generalne roboty budowlane: fundamenty, roboty betonowe i zbrojeniowe, murowanie bloku i cegły itp. Od 2012 roku nasza firma zaczęła rozwijać na Ukrainie prefabrykowaną konstrukcję szkieletową oraz włączyła do swojej propozycji prace wykończeniowe lokalu na zasadzie "pod klucz".

Nasi eksperci nieustannie doskonalą swoje umiejętności w zakresie instalowania nowoczesnych materiałów. Na przykład regularnie uczestniczymy w seminariach prowadzonych przez Saint-Gobain, Pruszyński, Metrotile, Braas, Henkel Bautechnik

Opinie

Budowa domu

8 lipca 2019
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Budowa domu

6 maja 2019

Polecam wykonawcę, zasadnicza większość prac wykonana poprawnie. Jak to "na budowie" zdarzały się błędy i poprawki - realizowane przez Gleba sprawnie i bezkonfliktowo. Zaangażowanie pracowników wysokie, szczególnie Pana Andrzeja doświadczonego murarza i cieśle.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Budowa domu

5 października 2018

Już dawno marzyłem o prywatnym domu. Ta firma zbudowała nam dom 90m2 od początku do końca w 4 miesiące. Teraz mamy najoszczedniejszy i najautonomiczniejszy dom że wszystkich znajomych. Teraz Gleb robi nam zadaszenie samochodowe. Polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług