Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Tadeusz Czarnecki, Cargo-Flex Sp. z o.o.:

O mnie

Firma Cargo-Flex została założona w 2014 roku. Założenie firmy było spowodowane rosnącymi oczekiwaniami klientów którzy personalnie zaufali nam przez ostatnie lata i wiedzą iż w tym zawodzie liczą się ludzie , nie firmy. Niejednokrotnie rozwiązywaliśmy sprawy pozornie „ nie do rozwiązania” , podejmując się zadań , które inne firmy traktowały jako nie poważne i nie do zrealizowania.

W naszej karierze przewoziliśmy różne rzeczy oraz podejmowaliśmy się trudnych , dziwnych, czasami zabawnych zadań. Organizowaliśmy podpisy na koszulkach najsłynniejszego polskiego piłkarza pana Roberta Lewandwoskiego , przewoziliśmy żywego węża , organizowaliśmy konwojowany transport srebra , czy transport bronii dla południowo-afrykańskiego państwa– Republiki Malawii oraz wiele więcej, mniej lub bardziej nietypowych rzeczy.

Oprócz wyżej wymienionych zoorganizowaliśmy tysiące transportów drogowych , morskich i lotniczch, które dojechały w całości na czas do odbiorców.

Po prawie 15 letnim doświadczeniu na różnych stanowiskach , począwszy od magazynu , przez kierowcę aż po stanowiska kierowcznicze , poznaliśmy wszystkie aspekty pracy w transporcie – nasza wiedza pochodzi z praktyki, nie z książek – właśnie dlatego zawsze udzielamy rzetelnych informacji klarownie przedstawiając naszą ofertę.

Przez lata ucząc się od najlepszych wyrobiliśmy w sobie nawyki, które są fundamentem tej branży – przede wszystkim terminowość oraz bezpieczeństwo.

Jesteśmy dla Państwa dostępni 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu gdyż zdajemy sobie sprawę z nieprzewidywalności niektórych sytuacji, wymagających błyskawicznych reakcji.

Obszar wykonywania usług