Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Stoll-Wood jest firmą zajmująca się kompleksową usługą produkcji i montażu kuchni, szaf ,drzwi przesuwnych, garderób.Zespół tworzący naszą firmę ściśle działa ze sobą w celu osiągnięcia zadowolenia naszych obecnych jak i przyszłych klientów. Nasze prace wykonywane są z najwyższej jakości materiałów dostępnych na rynku.
Szanujemy Państwa czas ,dlatego dzięki współpracy z profesjonalnymi hurtowniami jesteśmy w stanie każdy projekt sfinalizować w krótkich terminach.

Dokładamy wszelkich starań aby nasza współpraca była dopięta na "ostatni guzik" .Klient od samego początku informowany jest o postępach naszej pracy ,a co za tym idzie jest spokojniejszy o projekt który nam powierzył.Wykonujemy kuchnie, szafy wnękowe, garderoby umieszczając w nich dowolne rozwiązania wybrane przez inwestora, które ustalane są podczas bezpłatnego pomiaru.

Wykonywane usługi

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług