Skontaktuj się z Grzegorz Tepling:

O mnie

Nasza firma powstała jako niezależna, polska spółka zrzeszająca ekspertów finansowych. Stworzyli ją partnerzy i doświadczeni managerowie wywodzący się z największych instytucji finansowych w Polsce.
Pracując dla tych instytucji ciągłym ograniczeniem była dla nas baza produktowa – ściśle określona i mało elastyczna cenowo. Z tego powodu zrodziła się idea stworzenia firmy, która będzie skupiała w sobie produkty finansowe kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych.

Centrum Finansowe Partner to grupa pasjonatów, ambitnych profesjonalistów tworząca nowe standardy obsługi przy wykorzystaniu zawodowych doświadczeń. Specjalizujemy się w analizie kondycji finansowej naszych Klientów, wyszukujemy i przedstawiamy najlepsze dostępne w danej chwili oferty pożyczkowe (kredyty gotówkowe, konsolidacyjne i hipoteczne, również dla firm oraz dla rolników), oraz depozytowe (lokaty, konta), a także podpowiadamy jak skutecznie minimalizować koszty operacji finansowych.

Będąc niezależnymi ekspertami finansowymi naszym priorytetem jest zadowolenie naszego Klienta – to dla Niego pracujemy, a nie dla instytucji finansowej. Naszym powołaniem jest pomoc oraz oszczędność czasu i pieniędzy naszych Klientów.

Każdy z naszych pracowników kieruje się zasadą win-win,
Ty wygrywasz - my wygrywamy

Co zyskujesz?
oszczędność czasu – wszystkie instytucje finansowe w jednym miejscu, uzyskanie szybkiej decyzji kredytowej przy minimum formalności (pożyczki na oświadczenie, bez zgody współmałżonka itd.),
oszczędność pieniędzy – dobór najkorzystniejszej oferty z rynku,
pomoc w uzyskaniu jak najwyższych kwot finansowania,
kredyt szyty na miarę – dopasowany do potrzeb Klienta,
bezpłatna analiza kredytowa – porównanie obecnie posiadanych zobowiązań finansowych w stosunku do aktualnych możliwości rynkowych,
bezpłatne badanie zdolności kredytowej – sprawdzenie możliwości finansowych,
rozmowa w przyjemnej atmosferze – spotkanie przy kawie/herbacie.

Dlaczego „Centrum Finansowe Partner”, a nie bank?

Posiadamy nieograniczoną możliwość doboru najkorzystniejszego rozwiązania dla Klienta w jak najszybszym czasie (wszystkie instytucje finansowe w jednym miejscu). Wyszukane przez nas produkty finansowe są cenowo takie jak oferowane bezpośrednio w placówce banku, bądź niższe dzięki stałym negocjacjom prowadzonym przez naszych ekspertów.

Grzegorz TeplingWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług