Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Maciej Rybczak:

O mnie

Firma Clean House

Nasza firma świadczy usługi z zakresu doprowadzania do czystości elementów zewnętrznych budynków mieszkalnych i przemysłowych każdego rodzaju przedsiębiorstw, firm i obszarów użyteczności publicznej. W trosce o cenny czas usługi wykonujemy szybko lecz z największą starannością z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i sprawdzonej kadry, stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie naszych klientów.

Zajmujemy się myciem takich powierzchni jak :
- Mycie Elewacji
- Mycie Kostki Brukowej
- Mycie Dachów
- Mycie Płotów
Oraz :
- Wszelkiego rodzaju impregnacja
- Malowanie Elewacji, Dachów

Jak dobrze wiadomo zrobienie nowej elewacji czy też wymiana kostki brukowej jest bardzo droga, dlatego warto skorzystać z naszej oferty, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na inne cele.

Korzystamy z najlepszej dostępnej chemii oraz sprzęcie, który jest wstanie wyczyścić każde zabrudzenie. Naszą przewagą są bardzo konkurencyjne ceny.

Zapraszamy na bezpłatną próbę pokazująca nasze możliwości. W załączniku wysyłam kilka zdjęć z ostatnich realizacji.


Facebook:
http://www.facebook.com/CleanHouse24/

Obszar wykonywania usług