Skontaktuj się z Jakub Kowalski, clubdesign.pl:

O mnie

ClubDesign.pl to wyjątkowa pracownia projektowa z siedzibą w Olsztynie. Tworzy ją zespół doświadczonych projektantów z różnych branż – począwszy od architektów, architektów wnętrz, grafików, projektantów mebli, konstruktorów, kończąc na branżystach od instalacji elektrycznych i innych mediów. Tworzymy, a także obsługujemy projekty architektoniczne w pełnym zakresie.

Potrzeby i preferencje Klientów są dla nas wyznacznikiem przy wszystkich realizacjach. Każdy jest traktowany indywidualnie, stąd też każdy projekt wnętrza domu jest inny. Wspólnym mianownikiem projektów jest ich ponadczasowy charakter i wysoki standard użytych materiałów wykończeniowych, detali, a także elementów wyposażenia.

Charakteryzuje nas kreatywność, wszechstronność, "ciągłe bycie na czasie" z najnowszymi trendami, dbanie o szczegóły i wysoka kultura pracy. Współpracujemy z Klientami
indywidualnymi, kontraktowymi oraz deweloperami. Nieustannie dążymy do zaproponowania jak najlepszych rozwiązań z zakresu projektów domów z wnętrzami.Olsztyn jest miastem, w którym znajduje się nasza siedziba, jednakże jesteśmy otwarci na współpracę w każdym regionie Polski. Dążymy do tego, aby oferowane projektowanie wnętrz spełniało oczekiwania względem określonego budżetu inwestycji, omawianego bezpośrednio z Klientem i zdalnie za pomocą e-maili lub wideokonferencji. Staramy się zaspokoić największe marzenia naszych Zleceniodawców i przenieść je do rzeczywistości.

Każdy projekt przedstawiany jest w formie wizualizacji 3D przygotowanej przez specjalistę z ClubDesign.pl z Olsztyna. Omawiamy go do momentu, kiedy dwie strony są w pełni usatysfakcjonowane. Dysponujemy własnym showroomem – ZoomRoom Design & More,
który daje naszym Klientom możliwość zaznajomienia się z szeregiem mebli, wzorników czy
też proponowanych rozwiązań zastosowanych w projekcie. Jesteśmy bezpośrednim
przedstawicielem około 120 marek ze świata designu, doskonale znamy ich produkty i materiały wykończeniowe. Pozwala nam to na stworzenie wizualizacji domu i innych budynków, które będą całością satysfakcjonującą Inwestora.

Po zakończeniu etapu koncepcyjnego pomagamy wprowadzić projekt i aranżację np. wnętrza domu jednorodzinnego w życie. Jeśli jesteś z Olsztyna lub okolic, z nami masz pełną gwarancję pomocy na każdym etapie umowy. Prace budowlane mogą być stresującym procesem, dlatego staramy się zdjąć ten ciężar z barków naszych Klientów, zapewniając pełny nadzór nad inwestycją. Oferujemy rozwiązania, rekomendujemy wykonawców, negocjujemy ceny.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji…

Jakub Kowalski, clubdesign.plWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług