Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Codemo:

O mnie

Oferujemy nowoczesne, profesjonalne projektowanie stron www, efektowną grafikę reklamową. Jeżeli szukasz wyłącznie najlepszych rozwiązań dla swojego biznesu i chcesz się wyróżnić z tłumu konkurentów trafiłeś idealnie...

Zespół CODEMO składa się z profesjonalnych programistów, grafików i marketingowców.stanowią zawodowi programiści, graficy i copywriterzy. Tworzenie projektów webowych to jest to co kochamy robić. Zajmujemy się tym już od wielu lat i co najważniejsze, robimy to naprawdę dobrze! Naszych Klientów traktujemy jak PARTNERÓW do rozmowy. Każdego traktujemy indywidualnie, gdyż tak, jak różni jesteśmy, mamy również różne potrzeby.

Naszym celem jest tworzenie nieprzeciętnych, oryginalnych projektów zgodnie ze standardami panującymi w sieci. Nie lubimy banalnych , przeciętnych projektów. Zawsze staramy się aby każde zadanie było odpowiednio dopieszczone.

Obszar wykonywania usług