Skontaktuj się z Adam Fabich:

O mnie

Jesteśmy firmą remontowo - budowlaną wykonującą profesjonalne remonty dla klientów prywatnych oraz firm w Toruniu i okolicach.

Mamy ponad 21 - letnie doświadczenie w wykonywaniu kompleksowych remontów domów, mieszkań, lokali usługowych oraz biur. Podejmujemy się prac w starych, jak i w nowych budynkach.

Przed remontem szczegółowo oceniamy wymagania klienta, projekt, pomysły i przygotowujemy indywidualny kosztorys.

Przez ponad 21 lat mieliśmy okazję realizować projekty i remonty dla wielu bardzo wymagających klientów w Toruniu oraz Bydgoszczy, dlatego nie boimy się podejmować kolejnych wyzwań. Doradzamy klientom w wyborze materiałów, farb, kolorów, mebli, czy też pozostałego wyposażenia, które będzie zainstalowane w trakcie, czy też po remoncie. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować wiele sprawdzonych rozwiązań podczas remontu.

Stawiamy na wysoką jakość wykonania i estetykę - zarówno małych remontów, jak i dużych modernizacji wnętrz. Dbamy o zadowolenie klienta, wykonujemy wszelkiej maści poprawki wedle życzenia. Zależy nam na wysokim standardzie całego remontu. Do współpracy zapraszamy wszystkich klientów z Torunia i okolic.

Znajdziesz nas również na Facebook'u:
www.facebook.com/colorexremonty

Adam Fabich – 19 opinii (od 19 klientów)

Budowa tarasu
3 maja 2020
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
8 listopada 2019

Pan Adam wraz ze swoją ' ekipa ' wykończył nam mieszkanie od stanu deweloperskiego pod klucz. Wszystko odbyło się profesjonalnie i bez opóźnień.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
8 listopada 2019

Rewelacyjne podejście do klienta, Pan Adam jest bardzo drobiazgowy, polecam jak najbardziej.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Adam FabichWykonywane usługi

Budowa domu

Obszar wykonywania usług