Skontaktuj się z Artur Długosz, Consulting Sati Sp. z o.o.:

O mnie

Realizujemy kompleksowe inwestycje budowlano mieszkaniowe, wykonujemy adaptacje obiektów mieszkalnych pod klucz. Remontujemy biura, sklepy, mieszkania i domy. Na zlecenie klienta przeprowadzamy adaptacje piwnic, strychów lub obiektów gospodarczych na cele mieszkaniowe. Wychodząc na przeciw potrzeb zleceniodawców posiadamy własny nadzór budowlany, biuro projektów. Personel posiada stosowne uprawnienia budowlane, wszystkie prace kończą się protokołem odbioru. Posiadamy ubezpieczenie kontraktowo deliktowe ochrony cywilnej, co w obecnych czasach jest dużym atutem dla zleceniodawcy. Działamy na terenie całej Polski, lecz ze względów na zaplecze magazynowe scentralizowani jesteśmy na działaniach w województwie mazowieckim. Posiadamy zaplecze produkcyjne w postaci dwóch stolarni, produkcji okien, oraz stale współpracujemy z wieloma dostawcami. Dla przykładu sprzęt AGD który posiadamy w ofercie pozyskujemy bezpośrednio od producenta będąc w takim przypadku najbardziej konkurencyjnym cenowo. Stolarnia meblowa wyposażona jest w lakiernię, więc zabudowy kuchenne na wymiar mamy w bardzo przystępnych cenach. Produkujemy na zamówienie towary z litego drewna, druga z naszych stolarni mieści się w Sokołowie Podlaskim.

Artur Długosz, Consulting Sati Sp. z o.o. – 3 opinie (od 2 klientów)

8 listopada 2018

Super firma, wielu fachowców nie chciało podjąć się uszczelnienia instalacji gazowej. Wykonali usługę w kilka godzin. Uszczelnili instalacje pięciu liczników.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Adaptacja poddasza
14 lipca 2018

Tylko siedem dni na szybli remont zaplecza dla pracowników restauracji. musiałem otwierać nowy biznes, a nie miałem gdzie przenocować menagera. Szybko dodstosowali pomieszczenia. Robota nisko budżetowa. Perfekcja.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Remont mieszkania
6 czerwca 2018

Rzetelny Wykonawca. Uprawnienia i doświadczenie.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Artur Długosz, Consulting Sati Sp. z o.o.Wykonywane usługi

Remont

Montaż i naprawa

Budowa domu

Obszar wykonywania usług