Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Firma DACHTECHNIK świadczy kompleksowe usługi dekarskie, ciesielskie i blacharskie. Właściciel firmy Pan Arkadiusz Berski świadczył usługi dekarskie w Niemczech, po czym po kilku latach postanowił przenieść firmę na grunt Polski.
Zdobyte doświadczenie i setki wykonanych do tej pory różnorodnych dachów pozwalają na wszechstronne i profesjonalne wykonywanie usług takich jak:
- montaż lub konstrukcja więźby dachowej
- montaż poszycia dachu (membrany lub deskowanie i papa)
- krycie dachów (dachówka ceramiczna, betonowa, gonty bitumiczne, blacha na rąbek stojący, blachy na "klik", panele dachowe, blachodachówki, łupek itp.)
- montaż okien i wyłazów dachowych
- montaż systemów odwadniania dachu (rynny, rury spustowe)
- podbitki/nadbitki
- obróbki blacharskie,
- ocieplenia i obróbki attyk,
- opierzenia kominów
- remonty i modernizacje dachów
itd.

Współpracujemy z hurtowniami budowlanymi, tartakami oraz dostawcami potrzebnego sprzętu dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować usługi wraz z materiałem 8% VAT renomowanych producentów wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach.
Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.dachtechnik-dach.pl

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług