Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Krzysztof Damazyn, Dam-BUD:

O mnie

Moja firma budowlana zajmuje się wykończeniem wnętrz szpachlowanie malowanie hydraulika płytki panele elektryka brukarstwo i elewacje

Krzysztof Damazyn, Dam-BUD Opinie

Remont mieszkania
11 grudnia 2018

Ostrzegam przed tą firmą. Firma Pana Krzysztofa to nie ekipa budowlana jak zapewniał tylko 2 osoby w postaci Pana Krzysztofa i jego żony. Nie dotrzymują terminu realizacji i ciągle go pŕzesuwają. Przez 2 tygodnie nic się nie działo bo pogrzeb bo choroba itd. Miała pracować ekipa a pan Krzysztof wolał robić sam niż płacić pracownikom , stawiają swoje warunki i ciągle żądają zaliczek. Nie jestem pewna czy towar przedstawiony na paragonach faktycznie był wykorzystany w całości u mnie. Resztę pieniędzy chciałam rozliczyć po zakończeniu prac co nie spodobało się wykonawcy i również dostawałam smsy z pogróżkami że jak nie zapłacę do konkretnej godziny to schodzą z budowy. Dostawali pieniądze jak chcieli przelewem (mam dowody wpłaty). Nie dotrzymali ostatecznego terminu który wydłużył się o ponad 2 m-ce ponadto ciągle doliczali koszta. Całe szczęście nie przelałam ostatniej zaliczki ponieważ pan Krzysztof nie dokończył prac i poprosiłam żeby odebrał swoje rzeczy. Pani Lidia małżonka która zarządza interesem stwierdziła że i tak odzyska te pieniądze co zabrzmiało jak kolejna groźba. Ciekawe co jeszcze wymyślą. Teraz muszę szukać kogoś na jego miejsce. Jesteśmy zszokowani zachowaniem i podejściem do klienta tej firmy. Zdecydowanie odradzam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Remont mieszkania
3 października 2018

Trudno opisac tę "współprace" słowami.
Pan Krzysztof wykonawca pojawiał się na kilka chwil każdego dnia na budowie twierdził, że wszytsko ma pod kontrola i wyrobi się z wykończeniem łazienki w 10dni. Trzeciego dnia dostałam smsa, odnosnie zaliczki, oczywiście zgodziłam się na dowiezienie pieniązków na budowe tego samego dnia tyle, że po swojej pracy. Niestety wykonawca tak długo nie mógł czekać... zaczeły sie telefony, smsy z groźbami, które oczywiście zachowałam i przechowuje jak dowód. Tego samego dnia Pan Krzysztof wraz ze swoja małżonką, która natarczywie wypisywała do mnie smsy zrezygnowali z wykończenia łazienki, zabrali klucze od mieszkania i grozili, że ich nie oddadzą. Stres jakiego sie nabawiałam przez te zaledwie 3 dni jest nie do opisania. NIE POLECAM i naprawdę zastanówcie się Państwo dobrze przed podjęciem współpracy z Panem Krzysztofem i jego żoną.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Krzysztof Damazyn, Dam-BUDWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Malarz

Złota rączka

Obszar wykonywania usług