Skontaktuj się z Damian Lasończyk, Coder Design:

O mnie

Jeżeli masz pomysł, albo po prostu chcesz stworzyć swoją stronę internetową napisz / zadzwoń. Może akurat twój projekt będzie tym, który zachwyci i zmieni rynek. Tworzymy nowoczesne strony internetowe – wizytówki i Landing Page. Wspieramy klienta od etapu projektu witryny internetowej. Samodzielnie tworzymy grafikę strony i ją programujemy. Dodatkowo oferujemy naszą pomoc w marketingu internetowym.

Firma Coder Design powstała w 2017 roku. Oferujemy usługi tworzenie stron i sklepów internetowych w oparciu o technologie CMS WordPress, JAVA SpringBoot, PHP Symfony, SQL, Python, HTML5 i CSS3. Wszystkie projekty są wykonywane zgodnie z najnowszymi trendami.
Łączymy doświadczenie i kreatywność w trakcie tworzenie projektów internetowych. Opierając się na nowoczesnych technologiach oraz sprawdzonych metodach tworzenia projektów informatycznych gwarantujemy wysoką jakość produktu, jakim jest internetowy serwis.
Wspieramy klienta od etapu projektu witryny internetowej. Samodzielnie tworzymy grafikę strony i ją programujemy. Dodatkowo oferujemy naszą pomoc w marketingu internetowym.
W naszej ofercie znajdują się rozwiązania dla klientów indywidualnych, jak i dla firm i korporacji.

Damian Lasończyk, Coder DesignWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług