Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Witam, oferuję wszelkie usługi w zakresie prac budowlanych a konkretniej wykonczeniowych, zajmuję się miedzy innymi: układanie paneli, glazury, tapetowanie, malowanie, szpachlowanie itp. lecz także wykonuję drobniejsze prace tj; wymiana gniazdek, zakladanie karniszy czy montaż akcesorii łazienkowych prawdę mówiąc dzięki 5-cio letniemu doświadczeniu w tym zawodzie nie jest dla mnie problemem wykończyć wnętrze od tynku aż do gotowego do użytku aneksu kuchennego.
Jesli czegoś teorytycznie nie uwzgledniłem zapraszam do kontaktu ponieważ posiadam doswiadzenie także w innych dziedzinach np ogród. Mam za sobą kilometry ogrodzeń ogrodowych drewnianych angielskich, drenaż
ogrodu, zakładanie rynien angielskich czy malowanie elewacji.
Pracuję sam, szybko, uczciwie, dokładnie.
Muszę również zaznaczyć, że pracuję i zlecenia wykonuję w godzinach 6-13 jeden tydzień i 15-24 drugi tydzień co nie zmienia faktu, że zlecenie bedzie wykonane niewiele wolniej i przez co moje ceny są bezkonkurencyjne.
Zapraszam do kontaktu.

Opinie

Malowanie i tapetowanie wnętrz

25 lipca 2019

Polecam! Szczegółowa, konkretna i bardzo solidna osoba!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług