Skontaktuj się z Dapanet Dawid Panuś:

O mnie

Oferujemy usługi w branży informatycznej. Specjalizujemy się w instalacji monitoringu wizyjnego i systemów alarmowych. Świadczymy także usługi w zakresie wsparcia informatycznego i serwisu komputerowego. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie, starając się oferować klientom rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.


Nasza firma oferuje usługi w zakresie projektowania, oraz wdrażania i instalacji nowoczesnych systemów monitoringu wizyjnego oraz innowacyjnych systemów alarmowych. Jeżeli zależy Ci na skutecznej ochronie i potrzebujesz zabezpieczyć swój dom, lub firmę przed niepożądanymi zdarzeniami, powinieneś zwrócić się właśnie do Nas!

Dlaczego warto wybrać usługi firmy Dapanet:

- Wysoka jakość oferowanego sprzętu w konkurencyjnej cenie
- Kompleksowa i profesjonalna instalacja
- Wizja lokalna przed instalacją
- Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
- Darmowa wycena oraz dobór odpowiednich komponentów
- Profesjonalne doradztwo (również drogą mailową i telefoniczną)
- Dostosowanie systemu monitoringu i alarmowego do indywidualnych, określonych wymagań i potrzeb

Wystawiamy faktury VAT.

Nie zwlekaj i zadbaj o skuteczną ochronę miejsca zamieszkania, czy pracy. Zadzwoń po specjalistyczną poradę oraz skontaktuj się w sprawie darmowej wyceny. Przekonaj się, że wysoka jakość idzie w parze z przystępną ceną.


Instalacja monitoringu wizyjnego i alarmów to nasza specjalizacja, oprócz tego oferujemy również usługi w zakresie POGOTOWIA KOMPUTEROWEGO.

Świadczone przez nas usługi pogotowia komputerowego w dużym procencie wykonywane są na miejscu u klienta. W przypadkach wymagających dłuższej naprawy, odbieramy uszkodzony sprzęt od właściciela.

W skład usług jakie oferujemy wchodzą:

Serwis:

• desktopów
• laptopów
• netbooków
• routerów
• odzyskiwanie danych
• rozbudowa
• konfiguracje itp.

Dapanet Dawid PanuśWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług