Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Zabudowa miejsc postojowych, boksy garażowe, komórki lokatorskie, boksy garażowe wolnostojące, na stopach, Schowek na rowery, opony, narzędzia. Masz miejsce postojowe w zbiorczym garażu podziemnym, a nie masz gdzie przechować opon, roweru, skrzynki z narzędziami itp - zabuduję Ci takie miejsce lub wydzielę schowek na tyłach tego miejsca. Możliwość zamykania furtką rozwierną jedno-, lub dwuskrzydłową, przesuwną lub bramą rozwierną, bądź uchylną (ręczną lub automatyczną). Trzy typy zabudowy: ażurowa, krata, i pełna. Jeśli warunki nie pozwalają na zabudowę miejsca, jest możliwość postawienia wolnostojącej skrzyni na stopach (nad maską auta), w której przechowasz narzędzia, opony, sprzęt sportowy, itp.
Cała Polska Szczegółowe informacje wraz ze zdjęciami z realizacji: https://docs.google.com/folderview?usp=sharing&id=0BzA6dUyPXkfkWWtWRkZGZGR3N2c

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług