Skontaktuj się z Dariusz Skoczeń Meble-Projekty:

O mnie

Urządzasz kuchnię, łazienkę, przedpokój, salon a może całe mieszkanie lub biuro ? Potrzebujesz przy tym mebli na wymiar i pomocy doświadczonego projektanta ? Chętnie Ci w tym pomogę. Zaprojektuję meble, przedstawię Ci ich fotorealistyczną wizję - w przystępnej cenie. Współpracująca ze mną sprawdzona firma produkująca meble opracuje kosztorys wykonania mebli w konkurencyjnej cenie i wykona je z należytą jakością.

Czym się wyróżnia moja oferta ?

Pracuję w branży meblowej jako projektant-technolog od kilkunastu lat. Mam duże doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu mebli, doskonale znam materiały i akcesoria stosowane w meblarstwie, również wszelkie nowinki. Możesz liczyć z mojej strony na fachowo wykonany projekt z wizualizacją 3D ale również na to, że cierpliwie wysłucham Twoich oczekiwań i potrzeb oraz że zastosuję je w projekcie, a także doradzę co warto zastosować ponadto lub co zmienić w Twojej wizji aby osiągnąć jeszcze lepszy końcowy rezultat. Możesz również liczyć na konkurencyjny koszt wykonania projektu jak i konkurencyjną ofertę wykonania mebli. Producent z którym współpracuję posiada tuż pod Warszawą w pełni wyposażony zakład ze stolarnią, montażownią i dwiema lakierniami. Dzięki własnej produkcji z powodzeniem konkuruje z firmami nieposiadającymi wystarczającego zaplecza produkcyjnego, które składają meble z kupowanych od innych producentów gotowych elementów meblowych. Dzięki lokalizacji firmy w pobliżu Warszawy nie ma problemów z dorobieniem dodatkowych elementów czy to w trakcie montażu zamówionych mebli czy też w ramach nowego zamówienia. Na meble producent daje gwarancję 24 miesięcy. Zarówno na projekt jak i na meble możesz otrzymać fakturę VAT.

Jak wyglądałaby nasza współpraca ?

Zaczynamy od wykonania szczegółowego projektu mebli. W tym celu umawiamy się na pomiar pomieszczeń do których będą projektowane meble w trakcie którego ustalamy też szczegóły i oczekiwania dotyczące projektowanych mebli. Po przeprowadzeniu pomiarów przystępuję do projektowania we własnej pracowni, co trwa na ogół od kilku do kilkunastu dni roboczych w zależności od wielkości projektu i stopnia złożoności. Projektuję aż do Twojej pełnej akceptacji projektu, za wszelkie korekty nic dodatkowo nie płacisz. Gdy projekt zostanie przez Ciebie w pełni zaakceptowany producent z którym współpracuję opracowuje kosztorys wykonania mebli, który wraz z pełną specyfikacją do projektu prześlę Ci mailem. Jeśli będziesz gotowy/a do podpisania umowy na wykonanie mebli wówczas umawiam spotkanie z właścicielem firmy produkcyjnej podczas którego możesz jeszcze negocjować ostateczną cenę mebli. Czas wykonanie mebli trwa na ogół od 6 do 8 tygodni, w zależności od wielkości projektu. Meble dostarczy i zamontuje sprawdzona ekipa montażowa zatrudniona przez producenta.

Chcesz dowiedzieć się o koszt wykonania projektu lub masz inne pytanie ? - skontaktuj się ze mną telefonicznie lub prześlij zapytanie mailem, podaj orientacyjną długość zabudowy meblowej, styl zabudowy, określ rodzaj pomieszczenia (kuchnia, łazienka, przedpokój, wnęka, poddasze, pomieszczenia ze skosami, itp.) oraz podaj lokalizację inwestycji (miejscowość, bez adresu). Jeśli masz jakąś koncepcję wykonania mebli w postaci wstępnego projektu lub szkicu możesz mi ją przesłać - producent z którym współpracuję opracuje bezpłatnie kosztorys wykonania mebli według tego projektu lub szkicu a ja przedstawię Ci ofertę na wykonanie fachowego projektu o ile uznasz, że ten przesłany przez Ciebie jest tylko wstępną koncepcją i niekoniecznie spełnia Twoje oczekiwania.

Więcej moich przykładowych projektów zobacz na stronie http://meble-projekty.pl

Zapraszam do współpracy !
Dariusz Skoczeń Meble-Projekty

Dariusz Skoczeń Meble-Projekty Opinie

Meble kuchenne na wymiar+2 usługi

Projekt kuchni

Meble na wymiar

9 lutego 2020

Projekt kuchni wykonany na wysokim poziomie, podobnie projekt szafy wnękowej. Pan Dariusz wysłuchał moich oczekiwań i wprowadził do projektu. Meble wykonała firma polecona przez Pana Dariusza, w konkurencyjnej cenie. Byłam z projektem w dwóch firmach, gdzie wyceniono meble o 2,5 oraz blisko 4 tys. zł więcej. Na meble czekałam prawie 7 tygodni ale montaż trwał niecałe 2 dni. Jestem bardzo zadowolona z końcowego efektu.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Dariusz Skoczeń Meble-ProjektyWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług