Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Zajmuję się projektowaniem mebli mieszkaniowych na wymiar - kuchennych, łazienkowych, do pokojów i przedpokojów, szaf wnękowych i garderob, jak też różnych pojedynczych mebli (z wyłączeniem mebli tapicerowanych). Nie jestem producentem mebli, ale współpracuję z kilkoma firmami i stolarzami produkującymi meble, dzięki czemu na życzenie zleceniodawcy projektu mogę wykonany przeze mnie projekt mebli przesłać producentowi mebli do wyceny, przez co zleceniodawca oszczędza czas.

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu mebli na indywidualne zamówienia. W projektowaniu mebli zwracam uwagę nie tylko na ich zewnętrzny wygląd ale też na ich funkcjonalność, wygodę użytkowania no i oczywiście jakość dzięki której meble służyć będą przez wiele lat. Przy projektowaniu mebli wykorzystuję swoją znajomość technologii meblarstwa, doskonałe rozeznanie w materiałach używanych do produkcji mebli oraz w akcesoriach stosowanych w meblach. Dzięki temu wykonywane przeze mnie projekty optymalnie wykorzystują możliwości a przy tym projektowane meble cechuje nie tylko świetny wygląd i jakość ale również funkcjonalność co jest niezwykle ważne z punktu widzenia użytkownika. Wykształcenie w kierunku technologii meblarstwa sprawia też, że wykonuję projekty dokładne co cenione jest zarówno przez zleceniodawców jak i przez stolarzy.

Co wchodzi w skład projektu ?

- pomiar pomieszczenia u klienta w Warszawie lub okolicach (do 60 km od Warszawy); w przypadku dalszych lokalizacji inwestycji, projektowanie odbywa się na podstawie zdjęć i pomiarów wykonanych przez zleceniodawcę i dostarczonych mailowo
- wizualizacja 3 D (na ogół od 10 do 15 obrazów)
- rzuty prostokątne z wymiarami mebli i pomieszczenia
- plan rozmieszczenia przyłączy elektrycznych i wodnych (o ile muszą ulec zmianie)
- specyfikacja meblowa z wyszczególnieniem mebli, rodzaju materiałów i akcesoriów

Dodatkowo na życzenie zleceniodawcy za dodatkową opłatą do projektu może zostać dołączona dodatkowa dokumentacja potrzebna dla firmy / stolarza wykonującego meble:

- dodatkowe rysunki wykonawcze mebli dla stolarzy (zabudowy sprzętu AGD jak lodówka czy piekarnik z pokazaniem wymiaru wnęk i konstrukcji szafki, innych szafek o skomplikowanej konstrukcji)
- wykaz wymiarów frontów
- wykaz formatek na korpusy mebli
- ilościowe zliczenie materiałów i akcesorii do produkcji

Chcesz dowiedzieć się o koszt wykonania projektu lub masz inne pytanie ? - prześlij zapytanie, podaj orientacyjną długość zabudowy meblowej, styl zabudowy, określ rodzaj pomieszczenia (kuchnia, łazienka, przedpokój, wnęka, poddasze, pomieszczenia ze skosami, itp.) oraz podaj lokalizację inwestycji (miejscowość, bez adresu).

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług