Dariusz Grzelak, darpol

Łódź, ŁódzkieOnline 16 godzin temu
10 lat doświadczenia 4 lata na Fixly
4.4

98 opinii

(od 74 klientów)

O mnie

Oferuję pełen zakres usług remontowych i wykończeniowych. Na rynku działam od 8 lat. Wyceny prac dokonuje na podstawie oględzin.W razie potrzeby chętnie doradze i pomogę w zakresie materiałów.

Opinie o "darpol" 98

4.4

98 opinii (od 74 klientów)

Opinia z Fixly

Agnieszka

Kutno

do gwiazdek z opiniami powinno dołożyć się zero co oznaczałoby, że nie wykonano usługi. Ja byłam z Panem umówiona na dzisiaj, na tę okoliczność musiałam wybrać dzień urlopu o czym Pana poinformowałam przy naszej rozmowie w poniedziałek i prosiłam o kontakt gdyby był jakiś problem z tym terminem. Niestety Pan od wczoraj nie odbiera telefonów, nie odpisuje na smsy i dzisiaj oczywiście się nie pojawił. Dzień urlopu wybrałam , cóż takich fachowców, którzy nie szanują czasu i pracy innych ludzi na pewno nie powinno się polecać, a zapis powinien być "związany z ryzykiem niedotrzymania terminu".

Opinia z Fixly

marta

Aleksandrów Łódzki

Pan Dariusz był z nami umówiony na montaż, na dzień jutrzejszy. Od wczoraj nie ma z nim kontaktu, telefonu nie odbiera, a na wiadomości nie odpisuje. Niesamowicie nieprofesjonalna osoba, której podejście spowodowało, że w tym momencie nie jesteśmy w stanie znaleźć fachowca, który zamontuje nam drzwi jeszcze w tym miesiącu. Pan dużo obiecywał, zupełnie nie wywiązał się z planowanej pracy.

Opinia z Fixly

Konrad

Łódź

Nie polecam! Co chwile przekładana wizyta, aż w końcu brak jakiejkolwiek odpowiedzi na telefon. Wystarczyło tylko powiedzieć, że nie podejmę się wykonania usługi.

Usługi świadczone przez "darpol" 157

Remont (49)

Cennik

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika