Oceń wykonawcę

O mnie

www.despromo.pl

Nasza działalność opiera się głównie na produkcji najróżniejszych elementów meblowych - poczynając od niewielkich obiektów architektonicznych, poprzez wyposażenie sklepów i restauracji, a na meblach pod wymiar w zabudowie pomieszczeń domowych - kończąc.
Produkujemy wszelkiego rodzaju zabudowy meblowe na wymiar do kuchni, łazienki, garderoby i salonu.

Realizujemy zlecenia OD PROJEKTU DO MONTAŻU KOMPLEKSOWO

Produkcję wykonujemy zgodnie z otrzymaną specyfikacją i projektem, jak również dysponujemy zapleczem projektantów, których celem jest stworzenie mebli funkcjonalnych według indywidualnych potrzeb klienta.

Warsztat stolarski mieści się na Targówku ale działamy na terenie województwa mazowieckiego. Realizujemy również zlecenia w innych rejonach Polski.

Realizacje (produkcja i montaż) związane z aranżacją sieciowych: sklepów, oddziałów firm i hoteli, świadczymy na terenie całego kraju.

Mamy do zaoferowania wszystkie akcesoria wiodących i sprawdzonych producentów: Kronopol, Kronospan, Egger, Gamet, GTV, Laguna, Blum, Sevroll, , Rejs, Nomet, FGV, Hettich , Salice, Siro, Modernbox, Metabox i wielu innych.

OFERUJEMY KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI.
Dysponujemy własną lakiernią i dużym zapleczem produkcyjnym co umożliwia realizację zamówień w krótkim czasie i konkurencyjnej cenie. Oferujemy bogatą kolorystykę lakierowania i różnorodność materiałów takich jak płyta laminowana i fornirowana , MDF , drewno naturalne oraz wszystkie inne materiały dostępne na rynku
WSTĘPNA WYCENA I POMIAR U KLIENTA ZA DARMO
Nasz doradca wykona w Państwa mieszkaniu/domu pomiary pomieszczeń. Jednocześnie na miejscu doprecyzuje oczekiwania dotyczące projektu i doradzi odpowiednie rozwiązania jak również odpowie na wszystkie pytania w zakresie zabudowy meblowej.

Wykonywane usługi

Meble

Opinie

Meble na wymiar

October 22, 2018
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Wykonawca wykonał dla mnie projekt kompleksowy (zabudowa kuchni, szafy, zabudowa łazienek) zwrócił uwagę na błędy w projekcie, doradził rozwiązanie. Realizacja profesjonalna, dbałość o szczegóły, co niestety jest rzadkością u dzisiejszych wykonawców. Dziękuję i gorąco polecam.
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Szafy na wymiar

September 6, 2018
Wykonali dla mnie kompleksowo zabudowę szaf. Dostałem projekty wszystkich pięciu szaf zanim podpisałem umowę zgodnie z moim życzeniem.
Chciałem mieć pewność jak będzie to wyglądało. Jakość wykonania oceniam na wysokim poziomie. Cztery gwiazdki bo spóźnienie z montażem około dwa tygodnie. Ale była rekompensata.
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Meble kuchenne na wymiar

August 29, 2018
Jestem zadowolona z wykonanych mebli kuchennych a dodatkowo bardzo jestem zadowolona bo doradzili zmianę w projekcie. Pierwotnie projekt zakładał mało funkcjonalne rozwiązanie. Bez problemu wykonali przeróbki.
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług