Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Robert Rutyna, DevDesign:

O mnie

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej www.devdesign.pl

Tworzenie aplikacji webowych oraz stron www / sklepów
Września - Środa Wlkp - Śrem - Jarocin - Poznań - Wielkopolska - cała Polska

O NAS

Wiedza z zakresu tworzenie stron www daje nam ogromny potencjał.
Projektujemy strony www dla dużych firm, jak również dla małych lokalnych biznesów.

USŁUGI

* WIZYTÓWKI WWW
* SERWISY INTERNETOWE
* SKLEPY INTERNETOWE
* ODŚWIEŻENIE WYGLĄDU STRONY
* ODŚWIEŻENIE / ZAPROJEKTOWANIE LOGOTYPU
* TWORZENIE OD PODSTAW APLIKACJI WEBOWYCH DLA BIZNESU
* INTEGRACJE IT

FIRMY

W ramach naszych usług, każda strona jest:

- Responsywna (mobilność stron www)
Popularność mobilnych urządzeń takich jak: telefony, czy też tablety z dostępem do internetu zmieniła sposób projektowania stron internetowych. Dlatego każda witryna wychodząca od DevDesign jest w pełni kompatybilna z różnymi typami i wielkościami wyświetlaczy. Jest to tzw. Responsive Web Design. Efekt? Produkt wygląda przejrzyście z punktu widzenia końcowego odbiorcy, bez względu na system, czy typ urządzenia.

- Przygotowana do pozycjonowania lokalnego / krajowego.

- Dodana do systemu statystyk Google, dzięki czemu właściciel strony ma pełen wgląd do informacji na temat internatów odwiedzających witrynę.

- Wyposażona w system CMS (zarządzania treścią) lub jest statyczną stroną www, w zależności od ustaleń. Dzięki systemowi CMS, właściciel strony może bez potrzeby angażowania naszej firmy dodawać/usuwać/aktualizować zdjęcia, materiały tekstowe itp.

*** W ramach dodatkowych usług możemy:

- Dodać wersję językowe strony dla klientów zagranicznych.

- Stworzyć dodatkowe systemy powiadamiania /newsletterów (emailowe, smsowe).

- Zaprojektować różnego rodzaju systemy zarządzania, w zależności od zapotrzebowania pod konkretny projekt.

Wystawiamy faktury VAT na wszystkie nasze usługi. Strony internetowe, które znajdują się na naszych serwerach posiadają monitoring, system regularnie sprawdza, czy wszystkie usługi działają prawidłowo. Gwarantując naszym klientom najwyższą jakość usług.

Posiadamy licencje na oryginalne i profesjonalne materiały zdjęciowe, które mogą być użyte w Państwa projekcie nadając odpowiedni charakter stronie www. W przypadku zainteresowania, możemy zastosować również drona ze stabilizacją obrazu do zarejestrowania, krótkich materiałów HD oraz zdjęć z pleneru (lotu ptaka).

Dodatkowo współpracujemy z zawodowym grafikiem: odświeżenie / zaprojektowanie loga firmy, projekt materiałów reklamowych oraz copyrighterem, czyli z osobą, która stworzy od podstaw treści witryny www. Stylistycznie poprawne oraz wolne od błędów językowych.

Zapraszamy do kontaktu !

Obszar wykonywania usług