Skontaktuj się z Dawid Pałka, CLS Sp. Z O.O.:

O mnie

Misją naszej firmy jest znalezienie najbardziej optymalnego rozwiązania finansowego pod względem kosztowym oraz podatkowym dla Ciebie lub Twojej firmy. Pracuje nad tym zespół wykształconych, doświadczonych, ambitnych ludzi, których pozyskaliśmy z różnych instytucji powiązanych z finansami min. banków oraz firm leasingowych i prawnych.

Wieloletnie doświadczenie bo od 15 lat na rynku pozwoliło nam stworzyć firmę posiadającą innowacyjne rozwiązania finansowe oraz sztab analityków, którzy dokładnie zaplanują Twój biznes z wieloletnim wyprzedzeniem, abyś nie musiał się martwić o swoje potrzeby finansowe. Do dyspozycji jest również grono doradców, z którymi możesz się spotkać w naszej lub swojej siedzibie.

Do naszych klientów należą spółki giełdowe, spółki prawa handlowego oraz osoby fizyczne, które prowadzą własną działalność lub pracują na etacie. Posiadamy szeroki wachlarz usług dla firm oraz klienta indywidualnego. Wszystkim naszym klientom stworzyliśmy uproszczone procedury aby nie tracić czasu na zbędne dokumenty, bo czas to pieniądz a my doskonale to wiemy. Współpracujemy z największymi dealerami na Opolszczyźnie, co daje możliwość uzyskania specjalnych rabatów na samochody osobowe oraz użytkowe.

Możemy poszczycić się bardzo niską windykacją wśród naszych klientów stanowi ona około 1 % co potwierdza że dobór naszych rozwiązań jest w pełni skuteczny. W dalszym ciągu jesteśmy firmą otwartą na klienta gdzie przez cały okres trwania umowy współpracuje ze swoim osobistym doradcą a nie jak większość banków z infolinią. Doświadczenie nauczyło nas, że tylko rozmowa w cztery oczy pozwoli na dokonanie właściwych rozwiązań.
LEASING SAMOCHODOWY
LEASING MOBILNY (najem)
LEASING MASZYN I URZĄDZEŃ
URZĄDZENIA MEDYCZNE
LEASING NIERUCHOMOŚCI
LEASING KONSUMENCKI
LEASING JACHTÓW
LEASING SAMOLOTÓW
KREDYT SAMOCHODOWY
KREDYT NA MASZYNY
KREDYT NA URZĄDZENIA
KREDYT REFINANSOWY
UBEZPIECZENIA (OC,AC,NNW, majątkowe, na życie)

Dawid Pałka, CLS Sp. Z O.O.Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług