Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Witam.
Oferujemy Państwu doskonałą zabawę, bogaty i zróżnicowany repertuar oraz muzyczne przerywniki w postaci ciekawych konkursów i tańców integracyjnych. Kładziemy duży nacisk na współpracę sceny z parkietem. Piorytetem jest stworzenie jak najlepszej atmosfery. Zapewniamy bardzo dobre zaplecze techniczne sprzętu muzycznego, pracujemy na znanych i renomowanych markach.
Na życzenie organizatorów towarzyszy mi wokalistka oraz utalentowani instrumentaliści ( akordeon guzikowy i gitara) którzy urozmaicają całość muzyką na żywo za stołami, pod domem, w kościele.
Współpracujemy z godnymi uwagi fotografami, kierowcami aut do ślubu, restauracjami. Dzięki takim kontaktom zaoszczędzą Państwo swój czas, pieniądze i unikną niemiłych rozczarowań.
https://www.facebook.com/djMarcoLbn/
www.djMarcoLbn.gdziewesele.pl
Zapraszam do kontaktu.
W styczniu 2017r. nasza praca została doceniona w plebiscycie Kuriera Lubelskiego, gdzie zajęliśmy 1 miejsce w województwie.

Obszar wykonywania usług