Skontaktuj się z Robert Com:

O mnie

Pełna oprawa wesela ( zabawy konkursy nowoczesne
nagłośnienie i oświetlenie sali reflektorami LED 2000 W ) również przyjęcia okolicznościowe (np. osiemnastki)
Profesjonalne nagłośnienie uzależnione od wielkości sali. Na sali posiadam również mikrofon bezprzewodowy aby być bliżej gości w trakcie zabaw. Zabawy które organizuję podczas przyjęcia uzależnione do upodobań gości.Wesele to nie tylko Disko Polo - miło powspominać muzykę z lat 80 i odkurzyć stare przeboje. Prowadzenie wesel to moja wieloletnia pasja którą wciąż rozwijam i doskonale wprowadzając nowe elementy zabawy i nowe gadżety dla uciechy gości. Całość oświetlenia sterowana jest systemem DMX wiec jak Młoda Para życzy sobie żeby dominującym kolorem na sali był np. fiolet to spełnię to życzenie.
Prezenter Dyskotekowy I Stopnia
Robert


Widocznym na zdjęciach oświetleniem sali jak wcześniej pisałem steruje za pomocą systemu DMX zapewniając niezapomniane efekty w trakcie wesela. W razie potrzeby prześlę linki do wesel które miałem przyjemność poprowadzić.
Atrakcyjne ceny ustalane indywidualnie.

W razie potrzeby również niedroga a profesjonalna obsługa fotograficzna i filmowa całej uroczystości która w połączeniu z eksplozją barw na sali zapewni niesamowite zdjęcia i filmy. Fotografuje 21 letnia adeptka fotografii filmuje jej rówieśnik a w kościele pomaga również DJ do obsługi mamy aż trzy kamery na statywach aby ujęcia były szybkie dynamiczne nie nudne ( już nie ma kamerzysty chodzącego za księdzem )

Robert ComWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług