Skontaktuj się z Dominik Klimczak, JMLnet:

O mnie

Od ośmiu lat zajmujemy się projektowaniem stron – od 2012 roku wykonujemy projekty pod marką JMLnet. Wyróżnia nas nie tylko nowoczesne, ale i ekonomiczne podejście do tematu e-commerce i marketingu internetowego. Dlatego – obok projektowania serwisów na indywidualne zamówienie – udostępniamy także szereg gotowych do wdrożenia portali. To zupełna nowość na naszym rynku.

Proste i zaawansowane rozwiązania również dla nieszablonowych projektów.

Gotowe serwisy ogłoszeniowe, aukcyjne czy finansowe skierowane są do tych odbiorców, którzy chcą szybko i bez ryzyka rozpocząć internetowy biznes. Dzięki gotowym rozwiązaniom JMLnet otrzymują gruntownie przetestowany, elastyczny projekt, udostępniający przedstawioną listę funkcji. To biznes internetowy, który można rozpocząć z dnia na dzień.

JMLnet bazuje na autorskich rozwiązaniach. Silnik projektów został stworzony przez naszych programistów, natomiast bez najmniejszego problemu możemy wzbogacić serwis o oczekiwane przez Klienta funkcje. Modułowa budowa sprawia, że tworzone przez nas projekty można dostosowywać na bieżąco do zmieniającej się oferty firmy i aktualnych celów biznesowych, a także oczekiwań użytkowników. Zmiany obejmują wówczas tylko wybrane moduły i nie wymagają przeprowadzania rewolucji w całym, rozbudowanym systemie.

Projekty JMLnet docenili odbiorcy z Polski, ale także z Wielkiej Brytanii, Norwegii, Hong Kongu, Kanady czy Włoch.

Jak wygląda proces realizacji zamówienia?
Klient przesyła do nas opis swoich oczekiwań, dotyczących projektu.
Kontaktujemy się z Klientem, by mailowo lub telefonicznie ustalić szczegóły.
Po otrzymaniu zaliczki, rozpoczynamy realizację projektu.
Gotowy projekt umieszczamy na serwerze testowym i udostępniamy do wglądu Klientowi.
Po akceptacji rozliczamy pozostałą część projektu (zgodnie z wcześniejszą wyceną), a następnie umieszczamy projekt na serwerze Klienta.

Dominik Klimczak, JMLnetWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług