Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Naszym priorytetem jest stworzenie funkcjonalnej i spójnej estetycznie przestrzeni, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Dążymy do tego, aby każde projektowane przez nas wnętrze wyróżniało się przemyślaną kompozycją kolorystyczną i materiałową. Pragniemy tworzyć komfortowe warunki użytkowe, cechujące się wysokiej klasy materiałami, a także dbałością o detale.
Realizując nasze projekty uwzględniamy najnowsze i sprawdzone rozwiązania. Na bieżąco szkolimy się i śledzimy nowości w zakresie oferowanych produktów i materiałów wykończeniowych. Nasza praca oparta jest na pasji i realnym doświadczeniu, stąd też zależy nam aby wesprzeć Państwa na każdym etapie naszej współpracy, od pierwszego spotkania aż do procesu wdrożenia projektu na inwestycji.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym portfolio i ofertą na stronie www.dominikajarecka.pl

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług