Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Kim jest dobry fachowiec? Jest osobą rzetelną, uczciwą, znającą się na swojej pracy. Dobry fachowiec stara się wykonać dobrze to, co ma do zrobienia zgodnie ze sztuką budowlaną i posiadanymi umiejętnościami. Dotyczy to w równym stopniu tego, który dopiero zaczyna w zawodzie, jak i starego wygi. Oczywiście początkujący nie ma doświadczenia, które może zdobyć tylko osobistą praktyką, ale jeżeli jest osobą rzetelną i stara się robić wszystko dobrze zdobędzie, co niezbędne do wykonywania dobrze swej pracy.

Klienci: Każdy klient oczekuje od dobrego fachowca tego co jest wymienione wyżej ,ale pamiętajcie drodzy klienci o jednej ważnej dla nas rzeczy " Tanio i Szybko ? nie będzie Dobrze!, Dobrze i Szybko? , nie będzie Tanio!, Tanio i Dobrze ? nie będzie Szybko ! :) Szybko robić i dobrze, w tym fachu się nie da.

Opinie

Malowanie i tapetowanie wnętrz+2 usługi

Szpachlowanie i gipsowanie ścian

Pozostałe usługi malarskie

22 lipca 2019

Dzień dobry , jestem zadowolona z przebiegu prac remontu mojego mieszkania :) ściany jak nowe , świeżo i czysto .

Pozdrawiam szefostwo !
Barbara z Grodziska Mazowieckiego

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Adaptacja poddasza

30 czerwca 2019

Praca wykonana schludnie i szybko. Wszystkie dodatkowe koszty ustalane na bierząco. Pracownicy przychodzą do pracy a nie po to żeby siedzieć. Polecam :)

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Usługi remontowe

20 czerwca 2019

Bardzo polecam tą firmę, generalny remont mieszkania przebiegł bardzo sprawnie, w terminie i w normalnych pieniądzach bez jakiegoś naciągania. :)

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Dziękujemy za pozytywną opinię, niech Pani pamięta o rabacie przy kolejnym remoncie 🙃💐

" Nika - Rem "Wykonawca, Grodzisk Mazowiecki

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług