Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Krzysztof Kopacki, Domy Oszczędne:

O mnie

ralnego wykonawstwa, pełnimy funkcję inwestora zastępczego, prowadzimy nadzory inwestorskie oraz oferujemy doradztwo techniczne o szerokim profilu. Ponadto na zlecenie klientów oferujemy usługi zarządzania projektami inwestycyjnymi każdej wielkości oraz construction management, czyli pełne zarządzanie procesem budowy.

Oferujemy realizację naszych domów zarówno w technologii tradycyjnej, jak i szkieletowej. W technologii szkieletowej wykonujemy domy niskoenergetyczne klasy NF40 oraz pasywne NF15. W technologii tradycyjnej realizujemy wszystkie projekty według życzenia klienta. Zgodnie z naszą dewizą, w każdym przypadku przedstawiamy wszystkie możliwości podwyższenia klasy ochrony cieplnej budynku.

Nasze proekologiczne i energooszczędne rozwiązania implementujemy nie tylko w sferze konstrukcyjno - budowlanej realizowanego obiektu ale również w zakresie rozwiązań instalacyjnych. Oferujemy wyłącznie wysokosprawne systemy grzewcze, wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór źródeł ciepła i chłodu opartych o odnawialne źródła energii. Wraz z naszymi partnerami dostarczamy rozwiązania dla systemów elektroenergetycznych, w tym oparte o fotoogniwa.

Naszą myślą przewodnią i fundamentalnym celem jest oferowanie najwyższych standardów usług na rynku budownictwa indywidualnego i instytucjonalnego. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry wyniesione z realizacji największych projektów inwestycyjnych w Polsce chcemy teraz udostępnić każdemu klientowi.

Krzysztof Kopacki, Domy OszczędneWykonywane usługi

Budowa domu

Usługi prawne i administracyjne

Obszar wykonywania usług