Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Jesteśmy przedsiębiorstwem Remontowo-Budowlanym o nazwie Dor-Bud. Specjalizujemy się w sprzedaży oraz montażu drzwi i posiadamy wielu zadowolonych klientów.
Celem naszej firmy jest kompleksowa obsługa każdego klienta od przedstawienia oferty w jego mieszkaniu, poprzez fachowe doradztwo, po profesjonalny montaż.
Zdobyte przez nas doświadczenie przekłada się na wielu zadowolonych klientów. Pragniemy wciąż się rozwijać po to, aby umocnić opinię zaufanego partnera.
Dlaczego warto z nami współpracować?
Obecnie na rynku istnieje wiele firm oferujących montaż drzwi, ale korzyści jakie mogą Państwo osiągnąć dzięki współpracy właśnie z nami to:
* bezpieczeństwo - drzwi sprzedawane przez naszą firmę pochodzą od sprawdzonych producentów oraz posiadają atesty i klasyfikacje potwierdzone badaniami Instytutu Techniki Budowlanej, objęte są 5 letnią gwarancją,
* wygoda - wszystkim się zajmiemy. Przyjedziemy z ofertą, doradzimy, zrobimy pomiary, a Państwu pozostanie tylko wybrać rodzaj i kolor drzwi,
* krótkie terminy realizacji
* zaoszczędzone pieniądze - organizujemy liczne promocje i gwarantujemy bezpłatny pomiar i transport,
* bogata oferta - oferujemy drzwi wysokiej jakości w wielu wzorach i kolorach,
* pełen profesjonalizm - dzięki wykwalifikowanemu i doświadczonemu zespołowi montażystów oraz konsultantów zapewniamy fachowe doradztwo, począwszy od przedstawienia oferty, po autoryzowany montaż,
* system ratalny - raty bez zaświadczeń, pierwsza rata, na życzenie klienta, płatna nawet 2 miesiące po montażu.

Nasza oferta obejmuje: montaż oraz demontaż starej ościeżnicy ,próg standardowy, klamka, zamek podklamkowy z wkładką GERDA,3 blokady antywyważeniowe, futryna, wizjer panoramiczny, uszczelka, całkowita obróbka i wykończenie po montażu.

Drzwi naszej firmy są: wyciszone do 42 dB, wzmocnione metalem, powlekane laminatem żaroodpornym, grubość 5 cm, ich waga wynosi ok. 50 kg.

Drzwi gładkie z montażem 850-900 zł (w zależności od wyciszenia)
Drzwi tłoczone (we wzory) z montażem 1200 zł.
Drzwi z wstawkami aluminiowymi (z montażem) 1150 zł.
Drzwi stalowe od 1600 zł z montażem
Różnorodność wzorów i kolorów DRZWI WRAZ Z MONTAŻEM.
Na drzwi udzielamy 5 lat GWARANCJI i wystawiamy fakturę VAT.

W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 661794351.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i usług naszej firmy.

Obszar wykonywania usług