Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Telefony-Otwock Serwis:

O mnie

Telefony-Otwock , to profesjonalne usługi. Gwarantujemy szybkość i skuteczność w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z użytkowaniem telefonów komórkowych.
Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku telefonii komórkowej gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług oraz krótkie terminy realizacji napraw. Dzięki współpracy z największymi hurtowniami GSM posiadamy szeroki dostęp do części oryginalnych i zamienników, co w znacznym stopniu wpływa na skuteczność oraz koszt naprawy.
Prowadzimy serwis gwarancyjny na telefony sprzedawane w punktach Telefony-Otwock a także udzielamy gwarancji na wykonane przez nas naprawy. Możecie Państwo liczyć na obsługę na wysokim poziomie.

Wykonujemy naprawy pogwarancyjne większości telefonów komórkowych występujących na naszym rynku. Nasi specjaliści dysponują nowoczesnym sprzętem pomiarowym i naprawczym, pracujemy na wysokiej jakości materiałach i podzespołach. Dzięki temu wykonywane przez nas naprawy nie odbiegają jakością od usług serwisów autoryzowanych, są jednak od nich znacznie tańsze. Wystarczy, że odwiedzisz Nasz sklep firmowy lub umówisz się na naprawę kontaktując się z nami.

Usługi serwisu Telefony-Otwock, to przede wszystkim:
oryginalne części zamienne,
krótkie terminy naprawy,
gwarancja wykonanych napraw,
doskonałe zaplecze techniczne,
rabaty dla naszych stałych Klientów.

Jeżeli usterka w Twoim telefonie komórkowym nie odpowiada żadnemu z powyższych opisów lub chcesz się dowiedzieć przybliżonej ceny naprawy, napisz do nas lub skorzystaj z formularza na stronie.

Mamy największe doświadczenie związane z serwisem oraz sprzedażą telefonów komórkowych w Otwocku. Świadczymy usługi już od ponad 17 lat. Główne nasze atuty to profesjonalizm, wszechstronność, kompleksowość oraz wysoka jakość wykonanych usług. Nasi pracownicy służą fachową poradą i pomocą w każdej najdrobniejszej sprawie związanej z zakupem, sprzedażą, zamianą oraz serwisem telefonu, nawigacji czy tableta. Oferta nasza obejmuje szeroką gamę telefonów komórkowych, nawigacji, akcesoriów, jak również pełen zakres usług serwisowych wszystkich modeli telefonów.

Skup, sprzedaż, zamiana, serwis, naprawa

Akcesoria:
– Baterie
– Futerały
– Kable USB
– Karty pamięci
– Klapki
– Klawiaturki
– Ładowarki Sieciowe i samochodowe
– Obudowy
– Programy
– Szkła na wyświetlacze
– Słuchawki Bluetooth
– Uchwyty samochodowe do telefonow, nawigacji i tabletów
– Zestawy słuchawkowe
– Wyświetlacze LCD
– Dotyki
– Części serwisowe

NAWIGACJE:
Polskie menu i Polski lektor
TYLKO U NAS!!
DIAGNOZE USTERKI TWOJEGO TELEFONU NAWIGACJI CZY TABLETU WYKONUJEMY ZA DARMO !!!

Obszar wykonywania usług