Oceń wykonawcę

O mnie

Produkuje wszystkie rodzaje mebli również nietypowe , schody, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Pracuje w drewnie krajowym i egzotycznym oraz płycie meblowej , stolarskiej i sklejce.

Wykonywane usługi

Meble i zabudowa

Opinie

Pozostałe usługi stolarskie

28 marca 2019

BARDZO NIE POLECAM! Osoba bardzo niesłowna, termin skończenia prac opóźniony o 1,5 miesiąca a praca została wykonana w połowie. Jakość wykonanej pracy nie do zaakceptowania. Meble wykonane bardzo niestarannie, żle dopasowane, część elementów uszkodzona, wymiary nie zgadzały się z tym co było w projekcie, itd. Podziękowałam Panu za współpracę. W konsekwencji zabudowę trzeba wykonać od początku. Chciałam zamknąć z Panem ten temat i rozliczyć się, wziął już 70% sumy zlecenia, prace zostały wykonane góra w 50%, a część materiałów do mnie nie dotarła, ale oczywiście kontaktu z Panem nie ma....

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Meble na wymiar

20 stycznia 2019

Szafka powstała i jest ok. Jedyne zastrzeżenia do słowności i terminowości i szeroko pojętego ogarnięcia. Jak popracuje nad tymi aspektami to bedzie z czystym sercem można go polecic. W sumie bez żadnej większej przyczyny przeciągneło sie kilka dobrych tygodni. Że niby syn coś źle pomalował. Że nie można było kupić odpowiedniego kosza na bielizne. Ostatecznie kosz znalazlem sam na allegro w 3 minuty i taki został zamontowany. Koniec końców. Mebel wydaje sie solidny i został zamontowany chyba porządnie.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Szafy na wymiar

1 stycznia 2019

Fachowiec z pomysłami, elastyczny, po kilku miesiącach nic się nie rozlecialo, więc polecam ze spokojnym sumieniem :)

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług