Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Drzewa Expert:

O mnie

www.drzewa.expert

Firma Drzewa Expert oferuje specjalistyczne usługi w zakresie:
- Wycinka i pielęgnacja drzew metodą arborystyczną (alpinistyczną), z podnośnika koszowego i klasyczną
- Wycinka i pielęgnacja drzew w lasach prywatnych, parkach, ogrodach, działkach itp. również na terenie konserwatora zabytków
- Wycinka drzew trudnych, niebezpiecznych kolidującymi z liniami napowietrznymi, budynkami lub inną infrastrukturą
- Usuwanie wiatrołomów (złomów i wywrotów, drzew złamanych, przewróconych przez wiatr)
- Cięcia sanitarne, techniczne i poprawiające statykę drzewa
- Montaż wiązań elastycznych w celu zabezpieczenia drzewa przed wywróceniem
- Usuwanie korzeni również frezowanie
- Zrębkowanie gałęzi, rębak
- Usługi transportowe, podnośnik koszowy 20m (do 3,5 t) i 30m (7,5t)
- Doradztwo w zakresie czynności formalno-prawnych związanych z wycinką drzew
- Utrzymywanie skrajni technicznej dróg i jezdni w zakresie przycinania zieleni
- Przygotowanie terenu pod inwestycje
- Drewniana architektura ogrodowa m.in. altany, pergole, drewutnie

Bardzo atrakcyjne ceny usług. Bezpłatny dojazd do Klienta i wycena zleconych prac. Istnieje możliwość bezpłatnego wykonania usług w rozliczeniu za pozyskane drewno. Firma wystawia Faktury VAT i ma wykupione ubezpieczenie OC od sumy gwarancyjnej 1 mln zł.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie i odpowiednie uprawnienia tj. arborysty, drwala - pilarza, dendrologa, ornitologa, entomologa, operatora podnośnika, aktualne badania do prac na wysokościach i BHP oraz uprawnienia do kierowania ruchem.
Dysponujemy zawsze najnowszym sprzętem marki STIHL, pojazdem specjalistycznym - podnośnikiem koszowym, pojazdem leśnym, oraz transportem terenowym i ciężarowym z HDS.

Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć jak uzyskać pozwolenie na wycięcie drzewa i jak ocenić wiek drzewa zapraszamy na naszą stronę www.drzewa.expert

Uwaga!
Drzew nie powinno się wycinać w okresie lęgowym ptaków. Okres lęgowy dla większości gatunków mieści się w terminie od 1 marca do 15 października. W przypadku np. dębu szypułkowego (Quercus robur) dotyczy to dodatkowo np. gatunku chronionego kozioróg dębosz.
Zespół Drzewa Expert posiada uprawnienia arborysty, dendrologa, ornitologa i entomologa. Wykonujemy operaty dendrologiczne i jeżeli nie stwierdzimy na danym drzewie gatunków chronionych to wystawiamy odpowiednie zaświadczenie, które uprawnia do wycinki danego drzewa nawet w okresie ochronnym od 1 marca do 15 października.

Zasięg: Wrocław i okolice, Bielany Wrocławskie, Żerniki, Kąty Wr., Kobierzyce, Sulistrowiczki, Sobótka itd.

Opis, tekst i forma oraz zdjęcia są chronione prawem autorskim dla Drzewa Expert, a rozpowszechnianie i kopiowanie podlega karze w myśl ustawy z dnia 4 lutego 1994 r., publikator: Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631

Drzewa ExpertWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług