Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Piotr Dec, E-statystyka:

O mnie

Wykonujemy analizy statystyczne do badań z obszaru medycyny, psychologii, pedagogiki, socjologii, fizjoterapii i innych dziedzin nauki.
Pomagamy na każdym etapie - od planowania badań, określania hipotez, konstruowania narzędzi, po opracowywanie raportów z opisem wyników. Wycenę usługi wykonujemy bezpłatnie.
(Pracujemy na legalnym oprogramowaniu PQStat, PSPP, MS Office, "R", tworzymy raporty w formacie SPSS)

Doradzamy w tworzeniu pytań badawczych i hipotez, tworzymy i konsultujemy narzędzia badawcze czyli np. kwestionariusze ankiety i wywiadu, wprowadzamy dane z kwestionariuszy do programu statystycznego, tworzymy tabele i wykresy z wynikami badań, dobieramy odpowiednie metody analizy statystycznej.

Opracowanie przedstawiamy w postaci przejrzystych tabel i wykresów oraz komentarzy. Na życzenie sporządzamy raporty w standardzie APA.

Obszar wykonywania usług